Korona najpiękniejszej nastolatki. Czy zostanie na Ziemi Łomżyńskiej?

  • 16.08.2019, 11:45 (aktualizacja 16.08.2019, 11:53)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Korona najpiękniejszej nastolatki. Czy zostanie na Ziemi Łomżyńskiej? Marta Macha
Już 7 września bieżącego roku w Amfiteatrze w Świnoujściu, odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski Nastolatek 2019 podczas, której pochodząca z Łomży - MISS POLSKI NASTOLATEK 2018, (1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018) - Zuzanna Poteraj, przekaże koronę swojej następczyni.

O tytył najpiękniejszej nastolatki powalczy 26 najpiękniejszych dziewcząt z całego kraju. Wśród nich One. Trzy reprezentantki naszego regionu: Aleksandra Czerwińska - Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 (Stare Kupiski), Aleksandra Wacławek – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 (Łomża) oraz Aleksandra Gałązka – 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 (Łomża).

I choć do gali finałowej pozostało jeszcze trochę czas dziewczęta nie próżnują. Zgrupowanie poprzedzające to wielkie wydarzenie, rozpocznie się już 29 sierpnia. Nasze reprezentantki spędzą ponad tydzień w pięknym nadmorskim obiekcie w Międzyzdrojach. Poza próbami choreograficznymi, na dziewczęta czekają różne aktywności. To będzie dla nich czas pełen wyrzeczeń i wysiłku, ale jest o co walczyć! Korona i szarfa Miss Polski Nastolatek, a obok nich także tytuł przyznany przez współpracującą z biurem Miss Polski - Agencję New Stage Model Management.

- Rok temu z Kozienic wróciliśmy z dwoma tytułami, w tym z jednym - najważniejszym. Jak będzie w tym roku, tego nie wiemy. Nasze dziewczyny są bardzo dobrze przygotowane, reszta zależy od tego, ile dadzą od siebie i od odrobiny szczęścia – przyznaje z optymizmem Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka Miss Ziemi Łomżyńskiej. - Trzymajcie kciuki - dodaje.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe