Mama wraca do pracy

  • 23.08.2019, 05:48 (aktualizacja 23.08.2019, 05:51)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Mama wraca do pracy
Fundacja „L” i portal „Mamy i My” zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach „Mama wraca do pracy”, które odbędą się w najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 13.00 w Galerii Veneda. Spotkanie jest przygotowane z myślą o kobietach wracających do aktywności zawodowej po urlopach macierzyńskich.

Warsztaty organizuje serwis informacyjny "Mamy i My". Cykl „Mama wraca do pracy” to okazja do rozmów psychologiem, stylistami i wizażystkami, ułatwiającymi i zachęcającymi do powrotu do pracy.

Podczas warsztatów z psychologiem kobiety będą mogły m.in.  określić cechy osobowościowe i temperamentu, przeanalizować swoje cele i nastawienie do kariery oraz omówić możliwości rynku pracy. Styliści pomogą wykreować profesjonalny wizerunek. Organizatorkami spotkania są  współzałożycielki portalu dla młodych rodziców „Mamy i My”, skupione wokół Fundacji „L”: Ewa Pawelczyk, Joanna Bacisz i Kasia Szelągowska.

KIEDY I GDZIE?  24 sierpnia (sobota), godz. 13.00, Galeria Veneda

KTO? Organizatorami jest Fundacja „L” oraz serwis informacyjny „Mamy i My”

DLA KOGO?  Dla młodych mam z dziećmi, dla młodych rodziców i wszystkich kobiet, które szukają motywacji.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe