Brudzewski, Kutek, Minkiewicz - mocne uderzenie stand-upu wraca!

  • 24.08.2019, 09:39
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Brudzewski, Kutek, Minkiewicz - mocne uderzenie stand-upu wraca!
Po przerwie wakacyjnej powracają cykliczne spotkania z dobrym stand-upem. Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu! Zaczynamy z grubej rury, odwiedzi nas trójka bardzo mocnych i różnorodnych komików wraz ze swoimi najnowszymi programami:

Michał Kutek prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą “100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Maciej Brudzewski to stand-uper z Olsztyna, twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Na scenie wywraca rzeczywistość do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji „Antrakt Stand-Up Festiwal”, pierwsze miejsce w konkursie „Stand-Up War”, występ w programie TVP „Tylko dla dorosłych” oraz w programie Comedy Central „Comedy Club”. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata.

Mieszko Minkiewicz, gospodarz sceny i świeżo upieczony zwycięzca Polskiej Ligi Roast Battle. Reprezentant zarówno Białegostoku jak i świetnego poczucia humoru i niezależnych poglądów. Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości polskich festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Zapraszamy!

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Bilety dostepne w trzech pulach na kupbilecik.pl:
1) Early Bird – 25zł
2) Regular – 30zł
3) Last Call – 35zł (dostepne również w MDK DŚT w dniu imprezy)

Zapraszamy!
Mdk Dśt
27.09.19
19:00

Patronat medialny:
Telewizja Narew

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe