Adam Kownacki został tatą Kazimierza i ubierze Tygrysy

  • 27.08.2019, 10:27 (aktualizacja 27.08.2019, 10:34)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Adam Kownacki został tatą Kazimierza i ubierze Tygrysy
Synka Kazimierza powitali na świecie w nocy z niedzieli na poniedziałek Justyna i Adam Kownaccy. Maluszek o kilka dni wyprzedził zapowiadany na 29 sierpnia termin porodu.

Adam Kownacki na swoim Instagramie opublikował zdjęcie uszczęśliwionej żony i synka w jej ramionach (choć starannie opatulonego). O wyborze imienia rodzice zdecydowali już dawno. Imię Kazimierz nosił dziadek boksera, który urodził się w Łomży, a pierwszych kilka lat życia spędził w Konarzycach.    

Dumny tata zamiast komentarza i tytułu dorzucił pod zdjęciem serduszka, ale jego przyjaciele pospieszyli z gratulacjami. „Congrats Broski” – napisał jeden z lepszych pięściarzy wagi ciężkiej Jarrell Miller tworząc oryginalny skrót ze słowa „brother” (brat) i polskiego „-ski”. „Niech ma dobre życie” – życzył Kazimierzowi znany komentator sportowy i promotor boksu Mateusz Borek.

Zbliżające się ojcostwo miało spory wpływ na Adama Kownackiego. Szczególnie w czasie ostatniej walki z Chrisem Arreolą.       

Portal Wirtualna Polska przytacza niedawną wypowiedź „Babyface”: - Myślami byłem już w domu, przy żonie. To miało wpływ na to, że to nie była najlepsza walka w moim wykonaniu, ale najważniejsze, że wygrana.

Media podkreślają też jak wielki jest wpływ Justyny Kownackiej (małżeństwem są do siedmiu lat) i jej rola także w karierze męża. Kiedy dopiero wyruszał na podbój bokserskiego i świata to na niej w znacznej mierze spoczywał ciężar zapewniania codziennego bytu rodziny. Teraz wielkie marzenie Justyny i Adama o powiększeniu rodziny się spełniło.

Grupa Medialna Narew także życzy Kazimierzowi, Justynie i Adamowi wiele zdrowia i radości we wspólnym życiu.

***

Adam Kownacki nawet w chwilach największej sportowej chwały i rodzinnego szczęścia nie zapomina o swoich korzeniach. Na Instagramie opublikował także krótki komunikat, że włącza się w akcję wspomagania Zespołu Szkół przy Ośrodku Szkolenia OHP oraz klubu BKS Tiger w Łomży. Ze słów mistrza wynika, że zamierza obu wskazanym podmiotom przekazywać swoje firmowe koszulki w powiązaniu z zamówieniami dokonywanymi w wirtualnym sklepie  na stronie: www.akbabyface.com.

Zbigniew Maleszewski, szef Tigera, wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego i od wielu lat przyjaciel Adama Kownackiego, przyznaje, że zaskoczyła go trochę ta inicjatywa, ale nie zdziwiła.

- Adam to wspaniały, zawsze elegancki chłopak. Zawsze o nas pamięta, poleca nasze inicjatywy, udostępnia informacje. Wiedziałem, że skupia się na walce i oczekuje na dziecko, dlatego ostatnio nie zawracałem mu głowy, ale w najbliższych dniach zadzwonię z gratulacjami i podziękowaniami – mówi Zbigniew Maleszewski.     

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe