Festiwal Smaków Regionalnych w Piątnicy

  • 29.08.2019, 12:05 (aktualizacja 29.08.2019, 13:59)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Festiwal Smaków Regionalnych w Piątnicy
Smakoff Piątnica - Festiwal Smaków Regionalnych to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest promocja regionalnej kultury i tradycji poprzez smaki –zaprasza Artur Wierzbowski, wójt Piątnicy. - Głównym założeniem naszego wydarzenia jest konkurs kulinarny. Wszystkie potrawy będą przygotowywane podczas festiwalu i to będzie główna atrakcja, która nada wydarzeniu charakter przyjaznej i otwartej relacji pomiędzy uczestnikami.

Zgłoś się do konkursu!

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach dla uczestników indywidualnych: konkurs na babkę ziemniaczaną, na kartacze oraz przygotowanie deseru mlecznego oraz w jednej wspólnej (także babka ziemniaczana, kartacze i deser mleczny) dla grup zorganizowanych, czyli np.  kół gospodyń, firm gastronomicznych, grup koleżeńskich czy towarzyskich.

Potrawy będą przygotowane przez uczestników na miejscu i oceniane przez Jana i Anetę Kuroń. Dla uczestników przewidziane są nagrody za zajęcie poszczególnych miejsc oraz nagroda specjalna.

Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://gminapiatnica.pl/index.php?wiad=525

W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby uczestników konkursu z powodów organizacyjnych. O udziale w konkursie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista osób biorących udział w konkursie będzie udostępniona na stronie Gminy Piątnica do dnia 03.09.2019 roku oraz w siedzibie Gminy.

Szczegółowe informacje:

Urząd Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, 18-421 Piątnica Poduchowna

Monika Orłowska-Laskowska, tel. 86 215 21 60, 789 286 136.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe