Ruszył Ogólnopolski Konkursu dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Strategia Prewencji w Rolnictwie"

  • 29.08.2019, 14:14 (aktualizacja 29.08.2019, 14:18)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Ruszył Ogólnopolski Konkursu dla Młodzieży "Moja Wizja Zero  - Strategia Prewencji w Rolnictwie"
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku zaprasza młodzież szkolną i uniwersytecką, w wieku 15 - 24 lata, do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Strategia Prewencji w Rolnictwie".

Zadanie konkursowe będzie polegało na wykonaniu krótkiego (maks. 2-minutowego) filmu promocyjnego, który będzie nawiązywał do Wizji Zero – międzynarodowej kampanii społecznej, która ma na celu minimalizowanie ryzyka wypadku przy pracy w sektorze rolniczym.

Konkurs, który objął Patronatem Honorowym Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, będzie trwał od 2 września do 3 października 2019 r.

Regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje znajdą się w najbliższych dniach na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego www.krus.gov.pl, informacje na temat globalnej kampanii Wizja Zero - na stronie www.visionzero.global.

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe