Kołakowski interweniuje: 86 232 72 75

  • 29.08.2019, 14:33 (aktualizacja 21.10.2019, 16:24)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kołakowski interweniuje: 86 232 72 75
Poseł Lech Kołakowski uruchomił infolinię interwencyjną. Chce skuteczniej pomagać ludziom. To pierwsza taka inicjatywa w naszym regionie!

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu, Lech Antoni Kołakowski, zaprasza do korzystania z uruchomionego właśnie numeru interwencyjnego, pod którym można zgłaszać wszystkie sprawy, zgłoszenia, prośby o interwencje oraz dzielić się opiniami. Zapewniam, że odpowiem na każde zgłoszenie – deklaruje parlamentarzysta

- Od wielu lat zajmuję się pracą na rzecz polepszenie jakości życia w naszym regionie. Udało mi się doprowadzić do tego, że Łomża zyska szybkie połączenie kolejowe z Warszawą. Wiem jednak, jak istotne są sprawy codzienne, lokalne, bliskie nam wszystkim. Dlatego chcę ułatwić kontakt ze mną wszystkim mieszkańcom. I zachęcam do podzielenia się ze mną sprawami, opiniami oraz informacjami, które są dla nas ważne – dodaje poseł Lech Antoni Kołakowski.

Infolinia Kołakowskiego to pierwsza taka inicjatywa w naszym regionie. Poseł kandyduje z siódmego miejsca na listach PiS. Dlatego też w numerze infolinii znajdują się siódemki.

- Do mojego biura poselskiego zgłasza się bardzo wiele osób, ale nie każdy może tu przecież osobiście przyjechać. Zamierzam odpowiedzieć na każde zgłoszenie. Sprawy mieszkańców zawsze były, są i będą dla mnie najważniejsze. Jestem zawsze blisko ludzi - mówi Lech Antoni Kołakowski.

Numer infolinii to (86) 223 72 75, czynny jest całą dobę.

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lucyna
Lucyna 30.08.2019, 14:13
Nikt do tego posła nie zadzwoni, gdyż stracił kompletnie zaufanie ludzi. Szczególnie w Zambrowie
Haha
Haha 30.08.2019, 11:39
hahahahahahahaahhahahahahaha

Pozostałe