Wspólnie Pod Arkadami

  • 04.09.2019, 14:33 (aktualizacja 04.09.2019, 14:36)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Wspólnie Pod Arkadami
Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza na otwarcie wystawy fotografii "Wspólna prezentacja", które odbędzie się 6 września (godz.18.00) w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku. Wstęp wolny.

WSPÓLNA PREZENTACJA jest wyrazem współpracy łomżyńskiego środowiska fotografików z twórcami z innych miast. Na obecnej wystawie swoje prace prezentują członkowie twórczy (AFRP) Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie.

Autorzy pokazują swoje indywidualne i niepowtarzalne odczuwanie rzeczywistości, która jest wizją obrazu świata "po transpozycji mentalnej" każdego autora i każdej, odmiennej świadomości twórczej. Pozwala to na doświadczenie - poszerzonych przez różnorodność percepcji otaczającego nas świata - interesujących wizji rzeczywistości ukazanych oczami autorów fotografii.

W wystawie udział biorą : Zbigniew Ciborowski, Wiesław Korycki, Krystyna Tomaszuk, Marek Tomaszuk, Anna Worowska, Stanisław Zeszut.

Wystawa czynna będzie do 25 września 2019 r.

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe