„Karius i Baktus” powakacyjnie

  • 06.09.2019, 11:02 (aktualizacja 06.09.2019, 11:11)
  • Tylko dobre informacje po wakacjach
„Karius i Baktus” powakacyjnie
Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza w najbliższą niedzielę 8 września o godzinie 11.00 na familijny spektakl "Karius i Baktus" w reżyserii i adaptacji Jarosława Antoniuka.

„Karius i Baktus” to przezabawna historia dwóch złośliwych bakterii, harcujących w buzi małego Marka. Uwielbiają słodycze, boją się jednak dentysty. A że chłopiec zębów nie myje, zaś cukierki pochłania kilogramami -  Karius i Baktus znaleźli raj na ziemi i spokojnie demolują zęby malucha. Ale któregoś dnia Marek musi iść do dentysty…

Przedstawienie w zabawny i zarazem pouczający sposób pokazuje najmłodszym, jak bardzo istotna jest higiena. Podstępne stwory czyhają bowiem na każdą nadarzającą się okazję…

Spektakl „Karius i Baktus” swoją premierę miał trzynaście lat temu, ale należy do tych najbardziej lubianych przez widzów pozycji repertuarowych, więc od czasu do czasu powraca na naszą scenę. Gościł na festiwalach we Lwowie /Ukraina/ i Brześciu /Białoruś/. Również w tym roku już 17 września zespół teatru zaprezentuje ten spektakl, tym razem przed rosyjską publicznością, podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek w Riazaniu.

 

Serdecznie zapraszamy na niedzielny spektakl wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jaki los spotka podstępne bakterie - zachęca Jarosław Antoniuk dyrektor TLiA w Łomży. Czy nasi widzowie przejmą się ich losem – tego nie wiemy, wiemy jednak, że zęby będą myć chętniej.

 

 

 

Tylko dobre informacje po wakacjach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe