Promowanie bezpieczeństwa w Wiźnie

  • 09.09.2019, 09:03
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Promowanie bezpieczeństwa w Wiźnie
Łomżyńscy policjanci wzięli udział w sobotnim wydarzeniu jakim był Piknik Militarny w Wiźnie. Odwiedzający policyjne stanowisko mogli obejrzeć radiowóz wykorzystywany w służbie, porozmawiać z policjantami o ich codziennej pracy a także dowiedzieć się jak działa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Jak informuje Policja, mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Łomży bardzo chętnie włączają się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne. I tym razem nie było inaczej. Podczas sobotniego Pikniku Militarnego w Wiźnie funkcjonariuszy łomżyńskiej jednostki Policji można było spotkać pod „niebieskim namiotem”. Mimo mało sprzyjającej pogody na brak frekwencji nie mogliśmy narzekać. Przy „niebieskim” stoisku funkcjonariusze rozdawali ulotki informacyjne i gadżety profilaktyczne a także opowiadali o swojej codziennej służbie. Można było również porozmawiać o funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mundurowi bardzo chętnie odpowiadali na pytania mieszkańców dotyczące bezpieczeństwa. Młodzież mogła uzyskać konkretne informacje dotyczące doboru do służby w mundurowej formacji. Natomiast dzieci, które przyszły z rodzicami chętnie oglądały policyjny radiowóz. 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe