Aleksandra i Karolina z Ziemi Łomżyńskiej wśród najpiękniejszych Polek

  • 09.09.2019, 10:59
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Aleksandra i Karolina z Ziemi Łomżyńskiej wśród najpiękniejszych Polek Marcin Kossakowski
Aleksandra Gałązka, 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019, pochodząca z Łomży została 4 Wicemiss Polski Nastolatek 2019. Ten najważniejszy tytuł i koronę miss zdobyła 18-letnia Magdalena Michalska z miejscowości Orzesze-Zawiść w województwie śląskim. A otrzymała je z rąk ubiegłorocznej Miss Polski Nastolatek, łomżynianki Zuzanny Poteraj.

O tytuł najpiękniejszej nastolatki w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu walczyło 26 kandydatek. Wśród nich znalazły się trzy reprezentantki naszego regionu: Aleksandra Czerwińska - Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 (Stare Kupiski), Aleksandra Wacławek – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 (Łomża) oraz Aleksandra Gałązka – 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 (Łomża). To właśnie mieszkance Łomży, uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki, przypadł tytuł 4 Wicemiss Polski Nastolatek 2019.

To jednak nie koniec emocji i powodów do dumy. Już 8 grudnia w Katowicach odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski 2019. Wśród 24 kandydatek do tytułu najpiękniejszej swoją reprezentantkę będzie miała także Ziemia Łomżyńska. A będzie nią pochodząca z Gawrych Karolina Piaścik, II Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2019.

Aleksandrze Gałązce serdecznie gratulujemy, a za Karolinę Piaścik mocno trzymamy kciuki. Powodzenia!

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wróżka
wróżka 10.09.2019, 12:27
To miło czytać takie wiadomości. Dziewczynka druga od lewej niech pamięta, żeby nie stawać na scenie w rozkroku. To niezbyt elegancka .postawa.

Pozostałe