Koalicja w Zambrowie

  • 13.09.2019, 07:30 (aktualizacja 13.09.2019, 07:33)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Koalicja w Zambrowie Robert Tyszkiewicz Twitter
Z udziałem przewodniczącego PO w województwie podlaskim posła Roberta Tyszkiewicza, Doroty Sasinowskiej i Jacka Piorunka odbyło się w Zambrowie kolejne z cyklu spotkań kandydatów Koalicji Obywatelskiej do parlamentu

 - Przyjechałem do Zambrowa, by wesprzeć kandydaturę Doroty Sasinowskiej,  która  startuje, aby reprezentować mieszkańców Zambrowa i powiatu zambrowskiego w Warszawie - mówił  Robert Tyszkiewicz. - Zambrów to ważne miasto dla regionu podlaskiego, miejsce ożywionego wzrostu gospodarczego, handlu i jest to miejsce, które dalej powinno się rozwijać i mieć szansę rozwijać się szybciej.

Szef Platformy na Podlasiu w samych superlatywach przedstawiał Dorotę Sasinowską – rolniczkę, przedsiębiorcę, człowieka niebywałej aktywności, znakomitego charakteru i niesamowitej dynamiki.

Jednym z głównych tematów spotkania było zdrowie. Koalicja Obywatelska tak mocno stawia na program europejskiej ochrony zdrowia, co powinno przynieść "radykalne skrócenie kolejek do specjalistów do 21 dni, a czas oczekiwania na SOR-ze do 60 minut".

Wsparcia kandydaturze Doroty Sasinowskiej udzielił także Jacek Piorunek, radny Sejmiku i kandydat do Sejmu oraz Karol Kossakowski, szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe