Pupile Wety

  • 16.09.2019, 09:22 (aktualizacja 16.09.2019, 09:25)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Pupile Wety
Zebranie funduszy na rehabilitację Dominiki, absolwentki szkoły oraz wsparcie działalności stowarzyszenia Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe. To cele, które w tym roku przyświecają organizatorom festynu z okazji święta Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Tradycyjnie z okazji święta ZSWiO, dyrekcja oraz uczniowie zapraszają na  niezwykłe wydarzenie – „Pupile Wety”. 19 września, już od godziny 10:00 będzie można wysłuchać wykładów absolwentów szkoły: dr. Bogdana Konopki, lek. wet.  Andrzeja Czerniawskiego  i  lek. wet. Leszka Wojewody. Ponadto zaplanowano także m.in. pokaz kaskaderki konnej, tresury psów policyjnych,  mini zoo, czy występy zespołu ludowego, cheerliderek, grupy „Kids Dance” i „Gwiazdy i Gwiazdeczki” oraz wiele innych atrakcji. 

Przyjdź do „Wety” 19 września – zapraszają uczniowie Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe