Byłem skuteczny w samorządzie, będę skuteczny w Senacie [VIDEO]

  • 16.09.2019, 17:47 (aktualizacja 16.09.2019, 18:19)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Byłem skuteczny w samorządzie, będę skuteczny w Senacie [VIDEO]
Wielu myślało, że rok 2018 kiedy to nie zdecydował się ubiegać o stanowisko wójta gminy Zbójnej, będzie początkiem końca politycznej kariery. Jednak jak twierdzi nabrał siły i jest gotów na nowe wyzwania. O decyzji dotyczącej startu w wyborach parlamentarnych, działaniach jakie chciałby podejmować na rzecz regionu i starciu z Kornelem Morawieckim, z Zenonem Białobrzeskim, kandydatem na Senatora z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego rozmawia Marlena Siok.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
marta
marta 23.09.2019, 09:24
Dajcie spokój.Ten pan był komunistą,teraz Psl a nie długo zostanie świętym albo co najmniej błogosławionym.Czy naprawdę tak trudno przez chwilę pomysleć?Że to chodzi o utrzymanie klik stworzonych przez tyle lat.Rodziny popleczników i innych?
kaśka
kaśka 17.09.2019, 20:24
Znów jełopy z PSL u bedą sie pchać do rządzenia.Tyle lat rządzili i co? Mamy dopłaty mniejsze .Ile złego jeszcze te ofermy chca zrobić?
Kurp
Kurp 17.09.2019, 15:25
Kpina nie skuteczność
Wyborca
Wyborca 17.09.2019, 14:22
A w czym on był skuteczny?? Jaki sukces osiągnął?? Największy jego sukces to to ze go czerwoni w teczce przywieźli i naczelnikiem zrobili. Przecież gmina Zbójna to jedna z najbardziej zadłużonych gmin między innymi przez tego nieudolnego polityka. Cała magia tego człowieka to ze obsadził się swoimi urzędnikami, w szkołach zatrudnil więcej pracowników niż jest uczniów i rozdają socjal. I tak utrzymywany elektorat głosuje.
Stefan
Stefan 17.09.2019, 07:18
No tak poznosić kontrole w gminach to wtedy będzie hulaj dusza i dopiero wszyscy znajomi, rodzina nawet bez wykształcenia będą pracować w urzędach..Nie zły program wyborczy.Może jeszcze zagwarantować kążdemu urzędnikowi Gminy zarobki by było stać na działki nad rzeką, zbudowanie własnej willi itp..No świetny program i wręcz bezczelny
Magda
Magda 17.09.2019, 14:59
To nie chodzi o to zeby poznosic kontrole , Chyba nie do konca zrozumiales przeslanie.

Pozostałe