Magiczna podróż z królikiem z porcelany

  • 20.09.2019, 13:17 (aktualizacja 20.09.2019, 13:20)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Magiczna podróż z królikiem z porcelany
Na pierwszą w tym sezonie artystycznym premierę zaprasza Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Do repertuaru zespołu wchodzi spektakl „Królik Edward”.

„Każdy z nas z sentymentem wspomina swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa: lalkę, pluszowego misia, plastikowego wojownika lub jeszcze inne stworzonko. Peter Palik inspirując się książką Kate DiCamillo wybiera porcelanowego królika, Edwarda, ukazując jego losy, uczucia, przemianę. Ale nie dajmy się zwieść – Edward Tulan to ja, albo Ty, albo on czy ona. Wybierz się w magiczną podróż w głąb siebie, daj się poprowadzić królikowi z porcelany… „Królik Edward” to spektakl mówiący o tworzeniu się więzi, narodzinach przyjaźni, miłości i dojrzewaniu. Może… potrzebujemy doświadczeń, by zmienił się nasz sposób postrzegania świata, aby na nowo odkryć swoje człowieczeństwo i odnaleźć je w innych. Przepiękna sceniczna historia, dla młodszych i starszych widzów” – zachęca łomżyńska scena.

Reżyseria i scenariusz: Peter Palik

Przekład: Tomasz Grabiński

Scenografia: Eva Farkašová

Muzyka: Martin Geisberg

Obsada:

– Beata Antoniuk

– Daria Głowacka

– Michał Kucharski

– Michał Pieczatowski

– Rafał Swaczyna

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe