Szafran, Hołownia, Szpilman, Tuwim, Gałczyński...

  • 29.09.2019, 08:40 (aktualizacja 29.09.2019, 08:43)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Szafran, Hołownia, Szpilman, Tuwim, Gałczyński... MDK-DST
Koncert Lory Szafran będzie zwieńczeniem kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej SOUNDTRACK Na "I tak się trudno rozstać..." w wykonaniu znakomitej wokalistki jazzowej Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza w niedzielę 29 września o godz. 19:00 do swoje siedziby przy ul. Wojska Polskiego.

W  genialnym wykonaniu Lory Szafran i przepięknych jazzowych aranżacjach Bogdana Hołowni usłyszymy najpiękniejsze polskie piosenki, które stały się  standardami, m. in.  " Miłość Ci wszystko wybaczy", " Na pierwszy znak" Juliana Tuwima i Henryka Warsa czy nie mniej słynny "Deszcz" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Władysława Szpilmana. Nie zabraknie także "Ach śpij kochanie" Ludwika Starskiego i Henryka Warsa. Płytę  z tym materiałem, zarejestrowanym podczas koncertu, wydało Polskie Radio w 2018 roku. Dostała wiele wspaniałych recenzji, m. in. w Jazz Forum. Lorze Szafran towarzyszy znakomity pianista jazzowy Wojciech Gogolewski.

Niedziela 29.09.2019 , godzina  - 19.00,  Scena na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża;  Bilety : 30 / 25 zł

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe