Kupiski. Pamięć o wojnie

  • 29.09.2019, 13:49 (aktualizacja 29.09.2019, 13:55)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Kupiski. Pamięć o wojnie SP Kupiski
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach odbyła się gala wręczenia nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego pt. Ocalić pamięć o wojnie – 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Do trzeciej edycji zgłoszono 171 prac z 6 szkół. Imprezie patronował wójt gminy Łomża Piotr Kłys.

Jak relacjonują  przedstawiciele placówki, jednym z głównych punktów programu był wykład, połączony z prezentacją zdjęć, na temat wydarzeń na Ziemi Łomżyńskiej w pierwszych dniach września 1939 roku, który wygłosił  Michał Kaczyński, historyk. O II wojnie światowej mówił również Waldemar Tyszuk, z IPN w Białymstoku.

Najlepsze prace plastyczne, w siedmiu kategoriach, zaprezentowano na specjalnym materiale. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Łomża.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji uroczystości i zaszczycili nas swoją obecnością - przekazuje społeczność szkoły w Kupiskach. 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe