Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Zambrowie - [VIDEO]

  • 08.10.2019, 19:51 (aktualizacja 09.10.2019, 17:28)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Zambrowie - [VIDEO]
W październikową niedzielę kończącej się kampanii wyborczej w Zambrowskim Parku Przemysłowym odbyła się ostatnia powiatowa konwencja Prawa i Sprawiedliwości. W czasie spotkania zaprezentowali się dwaj kandydaci PiS, którzy będą ubiegać się o mandaty posła i senatora w wyborach parlamentarnych. Gościem specjalnym, był poseł Parlamentu Europejskiego Krzysztof Jurgiel. Na sali nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych, radnych miasta oraz gminy wiejskiej Zambrów, licznej grupy sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

 

Każda kampania to rozmowy nie tylko z osobami, które nas popierają. Takie spotkania uczą, a zarazem pokazują, że można znaleźć wspólną nić porozumienia w walce o nasze województwo i Polskę. Powiat Zambrowski ma możliwość mieć dwóch przedstawicieli w parlamencie: Senatora i Posła. To, co ważne posła i senatora z partii, która - wiele na to wskazuje - będzie miała większość. Dzięki temu efektywność działań jest realna. Od lat z Markiem Komorowskim działamy na rzecz miasta i powiatu zambrowskiego, znamy problemy mieszkańców wsi i miasta dlatego w umiejętny sposób z pomocą tak ważnych rządowych programów jak 500+, 13 i 14 emerytura, wyższa płaca minimalna i wielu innych będziemy pracować na rzecz Was wszystkich. Ostatnie cztery lata pokazały, że Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje słowa! Jako drużyna po prostu realizowaliśmy obietnice wyborcze - mówił Andrzej Mioduszewski
 

 

Kandydat na posła zaznaczył, że jako prezes PKS Nova codziennie pracuje nad poprawą komunikacji masowej w regionie i dąży do przywrócenia połączeń autobusowych, które zniknęły z rozkładów kilka lat temu. Jako doświadczony przedsiębiorca rolny nie zapomniał o środowisku rolniczym.

- Już dzisiaj rolnictwo jest przyjazne środowisku, ale może być jeszcze bardziej, między innymi dzięki wyrównaniu dopłat bezpośrednich z UE, a wiem to dokładnie jako przedsiębiorca rolny. Z uwagi na występujące szczególnie w ostatnich latach susze, ważny jest program dopłat do poprawy gospodarki wodnej w gospodarstwach oraz program wapnowania gleb i aby te programy docierały do jak największej liczby rolników. Ludzie na wsi wiedzą jak ważna jest stabilizacja cen i dochodów rolniczych, poprawienie tam komunikacji i wspieranie druhów z OSP - mówił Mioduszewski.

Kandydatem do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej zaprezentowanym w czasie konwencji, był również Marek Adam Komorowski, który w związku ze śmiercią zgłoszonego przez PiS Kornela Morawieckiego, został wyznaczony na jego miejsce w wyborczej rywalizacji. Wspólnie z Andrzjem Mioduszewskim podkreślał, że przed społecznością Zambrowa zarysowała się niezwykła szasna, aby w przyszłym parlamencie miasto i region reprezentował poseł i senator z Prawa i Sprawiedliwości

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe