I ŁOMŻYŃSKA MILA CHARYTATYWNA- Bieg dla Justyny [VIDEO]

  • 09.10.2019, 09:58 (aktualizacja 09.10.2019, 15:40)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
I ŁOMŻYŃSKA MILA CHARYTATYWNA- Bieg dla Justyny [VIDEO]
Justyna Korytkowska to wielka mistrzyni łomżyńskiego sportu. Medalistka mistrzostw Polski na długich dystansach, nadzieja na udział sportowca z Łomży w igrzyskach olimpijskich. Niestety, od kilku miesięcy żona wspaniałego sportowca i jeszcze lepszego szkoleniowca Andrzeja Korytkowskiego, mama Anastazji, zawodniczka i trenerka klubu „PREFBET Śniadowo” Łomża walczy z chorobą. Możemy jej w tych zmaganiach pomóc.

Jak informuje Mariusz Niziński, znany łomżyński propagator i organizator imprez biegowych, 20 października 2019 roku na stadionie miejskim w Łomży odbędą się zawody charytatywne, „których celem, oprócz  aspektu sportowego jest  pomoc Justynie Korytkowskiej naszej łomżyńskiej mistrzyni biegów długodystansowych. Przypomnijmy, że w maju tego roku u Justyny zdiagnozowano nowotwór, a następstwem tego były  dwie operacje i chemioterapia. Łomżyńskie środowisko sportowe zaproponowało, aby zorganizować zawody z których dochód zostanie przeznaczony na koszty leczenia, rehabilitacji oraz powrotu do sportu naszej wybitnej lekkoatletki”.

Opłata startowa wynosi minimum 20 zł od osoby z czego 10 zł jest na organizację imprezy a reszta jest przeznaczona dla Justyny.

Zawody rozpoczną się o godz. 11:00, zawodnicy będą startować co 10 minut w seriach po 20 osób. Wszyscy uczestnicy będą podzieleni na 11 kategorii wiekowych w których pierwsza trójka otrzyma puchary, a każdy z uczestników pamiątkowy medal. Będzie również kategoria open, wyróżnienia dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz osoby mieszkającej najdalej od Łomży.

 

Profesjonalny pomiar czasu zapewni firma Domtel-Sport (min. obsługiwała Mistrzostwa Świata w Sopocie). Czas umili śpiewem Hanna Zlagodukh a dla pierwszych zapisanych 300-tu osób Sandra Stępowska przygotuje ciastka-medale w kształcie serca. Będą pokazy harcerzy ze Śniadowa oraz licytacje obrazów, sprzętu i gadżetów sportowych (min. od medalistów z ostatnich Mistrzostw Świata w  Dosze). Będzie również zbiórka publiczna do puszek.

Apelujemy do chętnych, którzy chcą wystąpić w roli sponsora, ofiarować rzeczy na licytację lub się włączyć w pomoc i organizację imprezy np. upiec ciasto albo ugotować grochówkę. Każda pomoc się przyda. Zapisy na stronie Domtel-sport.pl (zgłoszenia do imprez masowych NOWE) do 17 października, po tym czasie można będzie jeszcze zapisać się w dniu imprezy, ale w tym przypadku nie gwarantujemy na 100% medalu ( będzie ich kilkadziesiąt w zapasie).

Na stronie prefbetsniadowo.pl i wydarzeniu na FB podajemy tez link do zapisów:

https://zapisy.domtel-sport.pl/i-lomzynska-mila-charytatywna-bieg-dla-justyny-korytkowskiej-v3867.pl.html .           

Zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę serca  do wzięcia udziału w biegu na 1 milę (15-100 lat), ½ mili (14-12lat),1/4 mili(11lat  i młodsi)  lub do przybycia na stadion, kibicowania oraz wzięcia udział w licytacji. W najbliższych dniach będziemy informować o kolejnych atrakcjach, otrzymanych darach na licytację czy też osobach wspomagających tę szczytną akcję.

Kontakt:

Mariusz Niziński 608 273 692 lub Andrzej Korytkowski 503 013 019

mail:[email protected]

ZAPRASZAMY!!

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe