Rolnictwo i przedsiębiorczość, czyli konferencja PSL w Zambrowie - [VIDEO]

  • 10.10.2019, 16:20 (aktualizacja 10.10.2019, 16:38)
  • Tylko dobre informacje
Rolnictwo i przedsiębiorczość, czyli konferencja PSL w Zambrowie - [VIDEO]
Wzięli w niej udział kandydujący w październikowych wyborach parlamentarnych do Sejmu RP: Stefan Krajewski, Wojciech Grochowski, Agnieszka Zawistowska, Mirosław Lech, Michał Zarzecki, Jerzy Leszczyński oraz kandydujący do Senatu RP Zenon Henryk Białobrzeski a także europoseł Jarosław Kalinowski.

Dla nas bardzo ważne są tematy tutaj, w powiatach zambrowskim, łomżyńskim, wysokomazowieckim. Wszystkie powiaty w naszym województwie głównie żyją z rolnictwa - przemysł rolno-spożywczy, rolno-przetwórczy. To jest bardzo ważne, bo to jest tak naprawdę koło zamachowe, koło napędowe całej gospodarki w regionie. Jeśli chodzi o rolnictwo, to bardzo ważnych słów i wiele deklaracji padało, chociażby wyrównanie, podwojenie dopłat, jak co poniektórzy zapowiadali, ale też poprawa życia na wsi. To, co udało się do tej pory wypracować, jest kontynuowane. Czekamy ciągle i rozmawiamy z rolnikami, pytamy, czy dostali podwojone dopłaty, czy te płatności, które otrzymywali są większe, bo z tego, co wiemy i rozmawiamy z rolnikami to dopłaty niestety z roku na rok są mniejsze. Chociażby taki przykład płatności do krów, płatności do bydła: z 30 sztuk zmniejszone zostało do 20 sztuk i o tym się mało mówi. Dzisiaj przechodzi się obok tego obojętnie – podkreślał kandydat PSL do Sejmu RP Stefan Krajewski.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe