Zarząd województwa zachęca do udziału w wyborach

  • 11.10.2019, 09:54 (aktualizacja 11.10.2019, 09:59)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Zarząd województwa zachęca do udziału w wyborach Wrota Podlasia
W niedzielę, 13 października, Polacy będą wybierać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Jak informuje portal Wrota Podlasia, do udziału w wyborach podczas specjalnej konferencji prasowej zachęcali marszałek Artur Kosicki, wicemarszałkowie Stanisław Derehajło i Marek Olbryś oraz członek zarządu Marek Malinowski.

- Apelujemy do mieszkańców województwa podlaskiego, aby 13 października poszli do urn. To są bardzo ważne wybory i jeśli chcemy aby nasz region rozwijał się tak jak dotychczas to należy pójść i zagłosować – mówił Artur Kosicki. – Weźcie sprawy w swoje ręce i nie pozwólcie, aby inni decydowali za Was – dodał.

- Podlaskie nie będzie nieme. W niedzielę nie siedźmy w domu – idźmy na wybory – apelował z kolei wicemarszałek Stanisław Derehajło. Marek Olbryś podkreślał, że wybory to obywatelska powinność i udział w nich jest obowiązkiem każdego Polaka. - Pokażcie Państwo, że mamy wpływ na naszą rzeczywistość – mówił wicemarszałek.

Natomiast członek zarządu Marek Malinowski zwrócił uwagę, że wskazani przez nas parlamentarzyści będą wybierać przyszły rząd. - A to rząd ma największy wpływ na najważniejsze kwestie życia społecznego – powiedział.

Marszałek Kosicki poinformował również, że Zarząd Województwa przygotował specjalne listy skierowane do mieszkańców Podlaskiego z apelem o udział w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Takich listów przygotowano ponad 400 tys. i większość trafiła już do skrzynek pocztowych.

- Podobna akcja miała miejsce przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i odniosła oczekiwany efekt – po raz pierwszy z naszego okręgu mamy tam trzech przedstawicieli - zaznaczył marszałek Kosicki.

 

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe