My, 1 brygada Obrony Terytorialnej [VIDEO]

  • 14.10.2019, 07:16 (aktualizacja 14.10.2019, 07:20)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
My, 1 brygada Obrony Terytorialnej [VIDEO] KPRP
Pod koniec września pułkownik Sławomir Kocanowski odebrał z rąk zwierzchnika Sił Zbrojnych, Prezydenta RP Andrzeja Dudy, sztandar 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. Władysława Liniarskiego ps. „Mścisław”.

Jak informuje porucznik Łukasz Wilczewski, oficer prasowy 1 PBOT, już następnego dnia w Białymstoku niemal 190 Terytorialsów złożyło pierwszą przysięgę wojskową na nowo nadany sztandar. Towarzyszyli im żołnierze reprezentujący wszystkie pododdziały brygady. Była to największa od wielu lat wojskowa uroczystość na Podlasiu.

Z tych wydarzeń powstał film - film o naszych tradycjach, tożsamości, o ludziach, którzy tworzą 1 Podlaską Brygadę Obrony Terytorialnej - zaprasza por. Łukasz Wilczewski.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Endrju
Endrju 07.11.2019, 12:33
A dlaczego błąd ortograficzny w tytule?

Pozostałe