Spotkaj się i zaśpiewaj z Mariką!

  • 15.10.2019, 12:26 (aktualizacja 15.10.2019, 12:32)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Spotkaj się i zaśpiewaj z Mariką!
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza na warsztaty wokalne z Mariką – Martą Kosakowską. Wyjątkową artystyką, która swą muzyczną drogę rozpoczęła w 2002 roku zajmując się muzykę z pogranicza reggae i soulu. W swoim dorobku ma 5 albumów, nominację do Fryderyków i SuperJedynek. Pracowała też w radiu i telewizji (m.in. jako prowadząca program Voice of Poland).

Marika występowała na największych polskich i zagranicznych festiwalach – zagrała koncerty m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, w Indiach, Szanghaju I Ankarze. Dzieliła scenę ze światowymi gwiazdami – m.in. Erykah Badu, Macy Gray.

Jej ostatni album Marta Kosakowska, to nowy rozdział w karierze artystki, związany ze zmianą stylistyki na elektroniczny pop. W roli gości wystąpili m.in. Xxanaxx, Skubas, Buslav i Grubson. Singlowy utwór “ A jeśli to ja” znalazł się na Liście Przebojów Trójki. Występ na żywo łączy osobiste teksty z intensywnym brzmieniem muzyki elektronicznej i angażującą oprawą wizualną.

Warsztaty z Mariką - Martą Kasakowską odbędą się 18.10.2019 roku, o godzinie 17.00 w sali nr 4, ul. Małachowskiego 4 w Łomży. Nie warto zwlekać, bo choć wstęp jest wolny, to liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. Wszelkie informacje dostępne są pod numerami telefonu: 86 219 01 11, 219 02 00, bądź adresem e-mail: [email protected].

Warsztaty wokalne realizowane są w ramach zadania “Wkręcamy w kulturę”, w ramach programu Kultura dostępna, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe