Biuro Tomasza Frankowskiego w Łomży otwarte [VIDEO i FOTO]

  • 18.10.2019, 12:39 (aktualizacja 18.10.2019, 20:17)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Biuro Tomasza Frankowskiego w Łomży otwarte [VIDEO i FOTO]
- Podczas kampanii wyborczej obiecywałem otwarcie biura poselskiego w Łomży. I z tej obietnicy właśnie się wywiązuje – mówił podczas otwarcia swojego biura Tomasz Frankowski, poseł do Parlamentu Europejskiego. - Chciałbym być aktywnym europosłem i mam nadzieję na ścisłą współpracę z mieszkańcami tego regionu przez najbliższe 5 lat – dodawał.

Tomasz Frankowski do Parlamentu Europejskiego został wybrany jako "jedynka” Koalicji Europejskiej z okręgu obejmującego województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie. Na Frankowskiego w majowych wyborach głos oddało ponad 125 tysięcy wyborców. Były król strzelców polskiej ekstraklasy uzyskał drugi najlepszy wynik w okręgu. W kampanii zapowiadał, iż chce skupić się na rozwoju polski wschodniej.

- Skuteczna promocja gospodarcza i turystyczna, kolejne pieniądze na rozwój Polski Wschodniej. To wszystko jest niezbędne, aby województwo podlaskie mogło dalej się rozwijać – wyjaśnia Tomasz Frankowski.

Obecnie jako poseł do Parlamentu Europejskiego jest członkiem Komisji Kultury i Edukacji (CULT), a także z ramienia europejskiej Grupy Ludowej jej wicekoordynatorem. Ponadto eurodeputowany zasiada w Komisji Transportu i Turystyki (TRAN). Jest w niej odpowiedzialny za tematykę związaną z transportem powietrznym. Tomasz Frankowski jest również członkiem Intergrupy Sport. Celem intergrupy jest współpraca posłów do Parlamentu Europejskiego z różnych grup politycznych i komisji w celu rozwiązania problemów polityki sportowej.

Łomżyńskie biuro Tomasza Frankowskiego mieści się przy ulicy Długiej 6. Jak zaznacza eurodeputowany jego “przedłużeniem” lokalnym, czyli asystentem będzie Piotr Serdyński.

 

- Wszystkich mieszkańców Łomży i Ziemi Łomżyńskiej zapraszam do mojego biura. Mam nadzieję, że programy którymi będę zajmował się w Komisji Kultury i Edukacji znajdą odbicie wśród samorządu lokalnego poprzez pozyskane na rozwój środki – przyznaje Tomasz Frankowski.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe