Kisielnica Hubertus - [VIDEO]

  • 21.10.2019, 14:42 (aktualizacja 21.10.2019, 17:52)
  • Tylko dobre informacje
Kisielnica Hubertus - [VIDEO]
Bieg za lisem, strzelanie do tarczy, kiełbaski przy ognisku, to tylko część atrakcji spotkania integracyjnego zorganizowanego w Ośrodku Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy. Spotkania z okazji dnia Świętego Huberta w ośrodku należącym do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, organizowane są od trzydziestu lat.

Atutem Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy jest dziesięć koni przystosowanych  do hipoterapii najmłodszych pacjentów.

Do hipoterapii łatwo zmobilizować dzieci traktujące jazdę konną jako zabawę. Na co dzień z tego rodzaju rehabilitacji korzysta piętnastu małych pacjentów. Dzieci przyjmowane są na bieżąco bez oczekiwania w kolejce.

Spotkania z okazji dnia Świętego Huberta to zawsze okazja do integracji przyjaciół Ośrodka. W tym roku spotkanie zostało zorganizowane przy wsparciu Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego "Konrad".

 

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe