Kolejni piraci drogowi bez prawa jazdy!

  • 22.10.2019, 12:18
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Kolejni piraci drogowi bez prawa jazdy!
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy dwóm nieodpowiedzialnym kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. W obu przypadkach miejsce kontroli drogowej zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowych doszło w Zbójnej. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj, po 10.00 do kontroli drogowej został zatrzymany 31-letni kierujący mercedesem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 63 km/h. Kwadrans później, z ruchu drogowego został wyeliminowany kierowca bmw. 27-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Mężczyźni stracili prawo jazdy. Każdy z nich został również ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe