Pamiętamy, Pani Haniu!!!

  • 23.10.2019, 09:48
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Pamiętamy, Pani Haniu!!!
Z okazji przypadającej 9 listopada 2019 roku 104. rocznicy urodzin Hanki Bielickiej, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży zaprasza na jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Plastyczny „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.

Celem konkursu jest zapoznanie dzieci z postacią HANKI BIELICKIEJ, rozwijanie zainteresowań jej twórczością sceniczną, skierowanie uwagi dzieci na ciekawe wydarzenia związane z życiem znanej łomżanki, kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej oraz prezentacja twórczości o wysokich walorach artystycznych i estetycznych.

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych powiatu łomżyńskiego i trwa do 04 listopada 2019 roku.

Niepodważalne zasługi Hanki Bielickiej dla naszego miasta i ziemi łomżyńskiej, zobowiązują do Jej godnego upamiętnienia.

Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie oraz na stronie organizatora: http://sp2.lomza.pl/pamietamy-pani-haniu-4/. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe