Zabawki od ARiMR [VIDEO i FOTO]

  • 25.10.2019, 09:49 (aktualizacja 25.10.2019, 15:32)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Zabawki od ARiMR [VIDEO i FOTO]
Świetna atmosfera towarzyszyła wszystkim przedstawicielom organizacji pozarządowych, którzy odbierali nagrody z rąk Wiesław Grzymały dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży.  Nagrody to zestawy zabawek o wartości 1000 złotych, a konkurs został zorganizowany z okazji 25-lecia agencji.

 Wśród organizacji znalazły się - OSP Łapy Dębowina, Koło Gospodyń Wiejskich ze Stawisk, Stowarzyszenie Origo w miejscowości Półkoty z gminy Sejny, Fundacja Wsparcia i Rozwoju małych Szkół „Edukacja Razem” Żubr z gminy Szypliszki oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Wspomagania Wsi „Mediator” z Kosówki. Nagrodzeni nie kryli radości z otrzymanych nagród. W skład zestawów ufundowane przez ARiMR wchodzą  przede wszystkim pomoce dydaktyczne, jak również książki, zabawki edukacyjne, a także przybory plastyczne.
 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe