Wietnamczycy na granicy

  • 30.10.2019, 09:53 (aktualizacja 30.10.2019, 09:56)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Wietnamczycy na granicy KAS Białystok
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Budziska współdziałając z funkcjonariuszami Placówki SG w Rutce–Tartak zatrzymali 10 nielegalnych imigrantów z Wietnamu. Cudzoziemców ciężarówką przewoził obywatel Polski.

Funkcjonariusze KAS z Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego zatrzymali na drodze krajowej nr 8 w Budzisku polską ciężarówkę przewożącą ładunek sklejki. Podczas szczegółowego sprawdzania naczepy okazało się, że w jej wnętrzu, między deklarowanym towarem ukrywa się 10 osób o azjatyckich rysach twarzy.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak, którzy przejęli sprawę ustalili, że są to obywatele Wietnamu w wieku 21-41 lat. Kobieta oraz 9 mężczyzn nie posiadali dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu w naszym kraju.
Wietnamczycy zostali przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji.

44-letni kierowca ciężarówki został zatrzymany za zorganizowanie nielegalnego przekroczenia granicy za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności

 

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe