Dwie łomżyńskie podstawówki i przedszkole wśród laureatów

  • 30.10.2019, 11:17
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Dwie łomżyńskie podstawówki i przedszkole wśród laureatów
W sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu: „EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych" zorganizowanego przez wojewodę podlaskiego, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Białymstoku. Wśród laureatów konkursu znalazły się trzy łomżyńskie placówki.

Jak przekazuje Irena Dąbrowska, nauczycielka SP 1 w Łomży, delegacje ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4  oraz Przedszkola Publicznego nr 5 za zdobycie wyróżnień w konkursie, odebrały grawertony i dyplomy z rąk ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego.

Gratulacje laureatom przekazali także wojewoda Bohdan Józef Paszkowski oraz Beata Pietruszka, Podlaski Kurator Oświaty. Galę uświetniły występy artystyczne: wokalne i taneczne oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe