Trzy koncerty Filharmoników

  • 21.11.2019, 12:39 (aktualizacja 21.11.2019, 12:42)
  • narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku
Trzy koncerty Filharmoników
Koncerty są trzy, w tym jeden o szczególnie bliskiej naszej redakcji nazwie Narew Concerto Sławomira Czarneckiego. Pozostałe dwa –skomponowali Antonio Vivaldi i Krzysztof Herdzin.

Łomżyńscy Filharmonicy zapraszają w czwartek 21 listopada 2019 o godz. 18:30 do Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
MATEUSZ KASPRZAK-ŁABUDZIŃSKI – skrzypce
KACPER SMOLIŃSKI – harmonijka ustna
W programie: A. Vivaldi – Cztery pory roku – Zima, K. Herdzin – Koncert na harmonijkę ustną i orkiestrę smyczkową, S. Czarnecki – Narew Concerto

Przed koncertem o godzinie 17:00 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich (Sala na piętrze) odbędzie się spotkanie z kompozytorami Sławomirem Czarneckim i Krzysztofem Herdzinem, którego tematem będzie powstanie nowych dzieł. Serdecznie zapraszamy!

Prawykonanie „Koncertu na harmonijkę ustną i orkiestrę smyczkową” Krzysztofa Herdzina oraz „Narew Concerto” Sławomira Czarneckiego dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu "Zamówienia kompozytorskie", realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

WSTĘP WOLNY

narew.info|Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
młot na buraki
młot na buraki 25.11.2019, 13:23
Czy mogliby Państwo łaskawie informować o tego typu wydarzeniach z większym wyprzedzeniem czasowym, a nie tego samego dnia?

Pozostałe