Czwarte urodziny Galerii Jurowieckiej - [VIDEO]

  • 25.11.2019, 12:16 (aktualizacja 25.11.2019, 13:20)
  • Tylko dobre informacje
Czwarte urodziny Galerii Jurowieckiej - [VIDEO]
Warsztaty tańca flamenco, degustacja kuchni gruzińskiej, pokazy baristyczne oraz gry i zabawy dla dzieci – tak mieszkańcy Białegostoku i regionu obchodzili czwarte urodziny Galeria Jurowiecka. W imprezie urodzinowej, która odbyła się 23 listopada, wziął udział między innymi właściciel galerii Konstanty Strus wraz z małżonką Hanną.

 W programie imprezy znalazł się wernisaż wystawy „Niepodległa suwerenna”. Jej autorzy prezentują prace plastyczne inspirowane ideą niepodległości Polski.

Powierzchnia Galerii Jurowiecka to 25 000 mkw. Na czterech poziomach znajduje się tu około 140 sklepów i punktów usługowych. Wielofunkcyjna inwestycja okazała się być istotnym elementem programu modernizacji śródmieścia Białegostoku, którego częścią jest również rewitalizacja przedwojennych bulwarów nad rzeką Białą w ramach strategii „zwrócenia miasta w kierunku rzeki”.

 

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe