Wspólna promocja Łomży -[VIDEO]

  • 27.11.2019, 10:30 (aktualizacja 27.11.2019, 17:55)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Wspólna promocja Łomży -[VIDEO]
Firma Van Pur S.A., właściciel Browaru w Łomży, zamierza szerzej współpracować z samorządem naszego miasta. – Przez promowanie marki „Łomża”, która jest marką wiodącą naszej firmy, chcemy wspierać miejskie inicjatywy i promować również nasze miasto – poinformował Michał Szabłowski, dyrektor Browaru w Łomży. Przyszłoroczna współpraca ma dotyczyć głównie organizacji wydarzeń plenerowych w naszym mieście.

Prezydent Mariusz Chrzanowski przypomniał, że w Łomży podejmowanych jest szereg ważnych społecznie inicjatyw, w tym działań mających na celu organizację dużej ilości wydarzeń kulturalno - rozrywkowych.

Cieszą się one dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców oraz osób odwiedzających Łomżę, dlatego dążymy do tego, by były wspierane również przez lokalne firmy, gdyż naszym zamierzeniem jest, by ich organizacja odbywała się ze wsparciem zewnętrznym. Tych sponsorów udaje nam się pozyskiwać, czego przykładem jest Łomżyńska Komunikacja Rowerowa, która była możliwa do realizacji dzięki współpracy z przedsiębiorcami, w tym również z Browarem w Łomży, za co serdecznie dziękuję – mówił Mariusz Chrzanowski.

 

 

 

Prezydent poinformował, że władze Łomży są już po wstępnych rozmowach z firmą Van Pur S.A. odnośnie współpracy w przyszłym roku przy organizacji Dni Miasta, Gościńca Łomżyńskiego oraz ewentualnie jeszcze jednej imprezy plenerowej.

 To ważne, że obok firm, które w ostatnich latach wspierały nasze inicjatywy, mamy też dużą firmę z naszego miasta, która widzi potrzebę współpracy z samorządem – powiedział prezydent.


Dyrektor Browaru w Łomży Michał Szabłowski potwierdził zaangażowanie działu marketingu reprezentowanej przez niego firmy w rozwój współpracy z łomżyńskim samorządem.  Zadeklarował również, że firma nadal będzie sponsorowała i rozwijała łomżyński sport, przede wszystkim poprzez wsparcie piłkarskiej drużyny ŁKS 1926 Łomża.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe