Sztab WOŚP Łomża zaprasza do współpracy - [VIDEO]

  • 28.11.2019, 14:24 (aktualizacja 28.11.2019, 15:00)
  • Tylko dobre informacje
Sztab WOŚP Łomża zaprasza do współpracy - [VIDEO]
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała do tej pory ponad 1 mld PLN na najwyższej klasy sprzęt medyczny. A to wszystko dzięki Wam! To dzięki Wam, jesteśmy w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowo narodzone dziecko, mogło skorzystać z naszego sprzętu, który - o czym nie można zapominać - nie tylko ratuje życie, ale także służy do diagnostyki czy badań przesiewowych. 

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. 

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy! Ale nie przestajemy grać! Ruszamy z organizacją 28. Finału WOŚP w Łomży i zapraszamy wszystkich do wspólnego grania - zaprasza Monika Orłowska - Laskowska - szefowa sztabu WOŚP Łomża!

 

Zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. Aby operacje były skuteczne i bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej. Należą do nich: lampy operacyjne, stoły operacyjne, diatermie, aparaty do znieczulenia, sprzęt monitorujący, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG z ramieniem C zestawy endoskopowe.

 

 

Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Zostań Wolontariuszem łomżyńskiego finału! Rejestracja Wolontariuszy już trwa! Zgłoszenia zbieramy do 10 grudnia, a liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekaj! Dołącz do nas już dziś‼ Formularz zgłoszeniowy:

http://www.emclat.pl/formularz-zgloszeniowy-wolontariusza/

 

A jeśli nie chcesz być wolontariuszem, a masz jakikolwiek talent to zagraj z nami podczas 28. Finału WOŚP w Łomży - zaprasza szefowa łomżyńskiego sztabu.

Zapraszamy wszystkich artystów: małych i dużych! Nasza scena jest dla Was dostępna. Zgłoś się i stwórz z nami najlepszy finał.

 Formularz zgłoszeniowy http://www.emclat.pl/zagraj-z-nami/

Zapraszamy firmy, instytucje oraz osoby prywatne do współtworzenia z nami 28. Łomżyńskiego Finału WOŚP! Z wiatrem w żaglach mierzymy wysoko - zachęca Monika Orłowska - Laskowska. 

 

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe