Już niebawem pojedziemy ul. Wojska Polskiego

  • 29.11.2019, 09:18 (aktualizacja 29.11.2019, 09:21)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Już niebawem pojedziemy ul. Wojska Polskiego
Jak informuje łomżyński magistrat prace na ul. Wojska Polskiego zbliżają się ku końcowi. Do 8 grudnia 2019 roku powinien zostać przywrócony ruch samochodów na remontowanym odcinku ulicy Wojska Polskiego (droga krajowa nr 61) od ul. Sikorskiego do ul. Polowej.

Zakres realizowanej inwestycji obejmuje przebudowę od podstaw konstrukcji jezdni na obciążenie KR5, wymianę krawężników na granitowe, odnowienie oznakowania oraz budowę nowego kanału deszczowego o średnicy 800 mm. Koszt prac wynosi 7,5 mln zł, z czego prawie 3,5 mln zł pochodzi z 10 proc. rezerwy Ministra Finansów przeznaczonej na drogi publiczne.

Inwestycja jest już prawie na finiszu. Do wykonania pozostały jeszcze głównie chodniki oraz tymczasowe oznakowanie poziome jezdni. Docelowe zostanie wykonane wiosną, gdy będą odpowiednie warunki atmosferyczne do przeprowadzenia tego typu prac.

Do momentu przywrócenia ruchu na remontowanym odcinku zalecany jest objazdy poprzez ul. Nowogrodzką i Sikorskiego oraz Al. Legionów i ul. Sikorskiego. Jeśli natomiast chodzi o ruch tranzytowy ciężarowy, warto by kierowcy do 8 grudnia starali wybierać się trasy nieprowadzące przez Łomżę.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe