Lodowisko na Starym Rynku w Łomży

  • 02.12.2019, 11:42 (aktualizacja 02.12.2019, 12:52)
  • Tylko dobre informacje
Lodowisko na Starym Rynku w Łomży
Czy będzie jednym z najpopularniejszych miejsc w okresie zimowym w naszym mieście, jak Wollman Skating Rink, Central Park w Nowym Jorku? Pamiętacie? To po tym lodowisku jeżdżą bohaterowie jednej z najbardziej romantycznych historii w świecie kinematografii w filmie Love Story.

Love story na Starym Rynku w Łomży....
Już od 15 grudnia mieszkańcy Łomży będą mogli korzystać z darmowego lodowiska w samym sercu miasta. To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się dobrą muzyką i gorącą atmosferą w okresie okołoświątecznym czy w trakcie ferii zimowych.

- Wcześniej uruchomione zostanie także Lodowisko Miejskie przy ul. Katyńskiej – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

mBank zaprasza wszystkich mieszkańców Łomży i okolic na darmowe lodowisko na Starym Rynku. Obiekt zostanie otwarty 15 grudnia 2019 roku i będzie czynny do 24 lutego 2020 roku. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.  

Chętni do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogli skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Natomiast dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, będą dostępne specjalne chodziki misie, które pomogą im utrzymać równowagę. Atmosferę na lodowisku będzie umilać dobra muzyka. Aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, będzie można też skosztować gorącej kawy. 
 
Jeżeli pozwolą warunki atmosferyczne, to już 6 grudnia funkcjonowanie rozpocznie Lodowisko Miejskie przy ul. Katyńskiej, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe