Początek adwentu -[VIDEO]

  • 02.12.2019, 15:24 (aktualizacja 02.12.2019, 16:07)
  • Tylko dobre informacje
Początek adwentu -[VIDEO]
1 grudnia odbyła się w Białymstoku inauguracja sezonu świątecznego. W tym roku akcja Miasta Białystok skierowana została do szerokiej grupy dzieci z różnego rodzaju deficytami, fizycznymi, intelektualnymi i społecznymi. Św. Mikołaj spotka się m.in. z podopiecznymi Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „JASNY CEL” oraz z dziećmi będącymi pod opieką tzw. świetlic socjoterapeutycznych. Na scenie przy Ratuszu wystąpił między innymi Zespół Winnica pod dyrekcją ks. Wojciecha Trzaski.

Uczestnicy imprezy inauguracyjnej mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia przy karuzeli weneckiej, bramie z gwiazdami i saniach z reniferami. Przed Ratuszem odbył się również jarmark produktów regionalnych, w którym wzięli udział wystawcy z Polski, Białorusi, Litwy i Ukrainy. 


 
Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe