Akademiczki zakończyły pierwszą rundę

  • 03.12.2019, 09:09
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Akademiczki zakończyły pierwszą rundę
Niespodzianki nie było. Zespół KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża spotkaniem z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zakończył pierwszą fazę swoich bojów w ekstraklasie tenisa stołowego kobiet. Akademiczki walczyły dzielnie, ale rywalki to w tej chwili zdecydowany lider tabeli i udowodniły to w łomżyńskiej hali Olimpijczyków Polskich.

Mecz KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża - KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zakończył się wynikiem 0:3. Jedynego seta urwała rywalkom Maja Miklaszewska w pojedynku z Agatą Zakrzewską. Po 0:3 uległy swoim rywalkom Anna Monika Zielińska (z Wu Yue) oraz Aleksandra Jarkowska (z Viktorią Pavlovich).

W ten sposób łomżyński zespół znalazł się na 8 miejscu wśród 10 zespołów (pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz, który może wprowadzić pewną korektę), z dorobkiem 7 punktów (2 wygrane i 7 porażek).       

Fot. W jesiennej rundzie rozgrywek barwy łomżyńskiego zespołu reprezentowały najczęściej (od lewej): Aleksandra Jarkowska, Anna Monika Zielińska, Weronika Łuba-Arnista (zagrała tylko raz), Liu Luqi i Maja Miklaszewska.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe