Zmysły według Walczuka - wernisaż w Galerii N - [FOTO]

  • 06.12.2019, 11:35 (aktualizacja 06.12.2019, 11:52)
  • Tylko dobre informacje
Zmysły według Walczuka - wernisaż w Galerii N - [FOTO]
Klub Wojskowy w Łomży i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego zapraszają na wystawę fotografii Zbigniewa Walczuka pt. ,,Zmysły''. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 grudnia 2019 roku, o godzinie 18.00, w Galerii N, Al. Legionów 133, w Łomży. Zapraszamy!

O autorze: Urodzony w 1963 roku w Łomży. Ukończył miejscowe Technikum Weterynaryjne.


W późniejszym czasie został absolwentem informatyki i pracuje w wyuczonym zawodzie do dziś. Od dziecka interesował się fotografią. Od 1988 roku jest członkiem Łomżyńskiego Towarzystwa Fotograficznego. Aktualnie należy do Klubu Fotograficznego NURT w Łomży. Spełnia się w wielu dziedzinach fotografii: krajobraz, makro, portret i inne. Uważa, że fotografia to zatrzymanie czasu, który nieubłaganie przemija. Nic co nas otacza nie zdarzy się ponownie, dlatego trzeba utrwalać te chwile. Wszystko mija...- Moim zdaniem każdy obraz, który jest przyjemny dla oka i pobudzający dla zmysłów można nazwać sensualnym. Nie musi to być jedynie twarz lub piękne ciało kobiety, może to być czuły moment, wnętrze kwiatu, owoc – wszystko to, co uwodzi i ekscytuje - podkreśla Zbigniew Walczuk.

 

Wystawa pod tytułem ,,ZMYSŁY” poświęcona jest temu, co w oczywisty sposób jest zmysłowe – kobieta... Wernisaż wystawy odbędzie się 10 grudnia 2019 roku, o godzinie 18.00, w Galerii N, Al. Legionów 133, w Łomży. Zapraszamy

Wystawy zbiorowe:
Fotografie z Łomży - Suwałki styczeń 2017
Granice tolerancji - Łomża lipiec 2017
Interfoto - Białystok wrzesień 2017
Wystawa zbiorowa Łomżyńskiego Środowiska Artystycznego w Restauracji na Farnej - grudzień 2017
Wystawa zbiorowa Łomżyńskiego Środowiska Artystycznego w Restauracji na Farnej - maj 2018

Wystawy indywidualne:
Dotyk Ciszy - Łomża, Galeria N - listopad 2016
Dotyk Ciszy II - Łomża, Galeria Pod Arkadami - sierpień 2019

Publikacje zbiorowe:
Album pt. Łomża Nad Narwią - Klubu Nurt - kwiecień 2018.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe