Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 114 - [VIDEO]

  • 11.01.2020, 11:00 (aktualizacja 11.01.2020, 11:10)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 114 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

 Ponad 93 miliony na inwestycje w subregionie radomskim

Remonty i modernizacje dróg, szpitali oraz instytucji kultury to zadania, które w 2020 roku w regionie radomskim zyskają wsparcie samorządu województwa mazowieckiego. W budżecie na rok 2020 na wydatki te zaplanowano blisko 93 miliony złotych.

 

Urząd gminy w Wiskitkach wprowadza ułatwienia dla mieszkańców
Szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Tak niebawem będzie można załatwić wiele spraw w Wiskitkach. Dzięki funduszom unijnym w urzędzie gminy wdrożone zostaną nowoczesne e-usługi administracyjne. 

 

 

Rok 2020 w subregionie żyrardowskim pod znakiem sporych zmian

Podczas grudniowej sesji Sejmiku Województwa Mazowieckiego, radni uchwalili budżet na 2020 rok. Planowane dochody wyniosą ponad 3,5 miliarda złotych, zaś wydatki sięgną ponad 3 miliardy 700 milionów złotych. Jak podkreślają przedstawiciele samorządu województwa będzie to rekordowy budżet Mazowsza. Zaplanowano w nim także spore środki na inwestycje w subregionie żyrardowskim.
 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe