XIII Konkurs kolęd i pastorałek o statuetkę "Rozśpiewanego Aniołka" w Kolnie [VIDEO]

  • 17.01.2020, 15:09 (aktualizacja 17.01.2020, 15:31)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
XIII Konkurs kolęd i pastorałek o statuetkę "Rozśpiewanego Aniołka" w Kolnie [VIDEO]
Dzieci z przedszkoli, uczniowie ze szkół podstawowych oraz młodzież wystąpili w kolejnej edycji konkursu kolęd i pastorałek w Kolnie. Konkurs o statuetkę "Rozśpiewanego Aniołka" pod patronatem Dziekana Kolneńskiego i burmistrza Kolna został zorganizowany w Kolneńskim Ośrodku Kultury.

- W tym roku do konkursu zgłosiło się 19- tu uczestników z Kolna i powiatu kolneńskiego. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe. Cieszymy się, że do konkursu zgłaszają się osoby, które chcą śpiewać kolędy i pastorałki - przyznaje Alicja Szymańska, dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. 

 

 

To nic, że pogoda wprawia raczej w nastrój wiosenny niż zimowy. Bożonarodzeniowy klimat wciąż trwa.

- Mimo, że nie ma śniegu to my potrafimy przywołać zapach świątecznej choinki i nastrój wigilijnej nocy. Nie ukrywam jednak, iż mamy nadzieję, że spadnie śnieg i jeszcze tej zimy pojeździmy na sankach – mówi Amelia Szymańska, uczennica szkoły podstawowej numer 2 w Kolnie.

Na zakończenie komisja konkursowa ogłosiła wyniki. Laureaci otrzymali statuetki "Rozśpiewanego Aniołka". Finaliści zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe