Nieruchomości. Potrzeby mieszkańców najważniejsze

  • 28.01.2020, 09:00
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Nieruchomości. Potrzeby mieszkańców najważniejsze
Specyfika zarządzania nieruchomościami opiera się na odmienności każdego z budynków. W związku z tym, praca administratora wymaga indywidualnego podejścia do sprawy oraz wprowadzania przemyślanych rozwiązań, między innymi w zakresie prowadzonych konserwacji oraz remontów. Jednak należy pamiętać, że praca nie kończy się na dbaniu o budynek. Fundamentem działalności jest odpowiadanie na potrzeby mieszkańców. Wspólnoty mieszkaniowe tworzą ludzie, a zarządca powinien być jedynie odzwierciedleniem ich głosu.

Blisko 15 lat istnienia firmy "Mienie" pozwoliło nam zetknąć się z wieloma zagadnieniami i potrzebami zgłaszanymi przez wspólnoty. W efekcie możemy szczycić się bogatym doświadczeniem w zarządzaniu. Najwyższej jakości usługi gwarantujemy dzięki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami z branży elektrycznej, hydraulicznej, gazowej, budowlanej i nie tylko.

W zasobach firmy "Mienie" Administratorzy Nieruchomości znajdują się 32 wspólnoty mieszkaniowe na terenie Łomży. Firma zarządza również budynkami w   Ostrołęce, pobliskim Laskowcu, Szczuczynie, Piątnicy oraz Małym Płocku. Oprócz budynków mieszkalnych firma zarządza budynkami Skarbu Państwa, tj. nieruchomościami przy ul. Nowej 2 oraz budynkiem edukacyjno- administracyjno- biurowym przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Łomży. Powierzchnia administrowana łącznie osiąga metraż 55 810,52 m2

Ubiegły rok sprzyjał dynamicznemu rozwojowi firmy. Od września, interesanci mogą znaleźć naszą siedzibę w wyremontowanej kamienicy pod adresem: ul. Stary Rynek 8 lok. 2. Właścicielka, Iwona Perkowska, zadecydowała również o rozszerzeniu dotychczasowej działalności o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Powyższe zmiany skutkowały zatrudnieniem nowych, kompetentnych pracowników, tak, aby przy zwiększeniu obowiązków, obsługa mieszkańców pozostała na najwyższym poziomie.

Licencjonowany administrator Iwona Perkowska nie boi się wyzwań i wraz ze swoim zespołem wykwalifikowanych pracowników podejmuje się wymagających spraw. Przykładem jest remont wind w budynku administracji publicznej przy ul. Nowej 2, których standardy spełniają teraz najwyższe wymagania, termomodernizacje budynków oraz inwestycje w nowe technologie. Racjonalne dysponowanie środkami wspólnot sprawia, że mieszkańcy zarządzanych nieruchomości nie odnotowują znaczących podwyżek czynszów, które większości przypadków pozostają na poziomie z lat ubiegłych. 

W 2020 roku przed firmą stoi wiele wyzwań. W planach jest termomodernizacja wybranych budynków z zasobów firmy, której koszty - z uzyskanymi środkami z Banku Gospodarstwa Krajowego - przekroczą 1,3 mln zł.

W związku z pozyskiwaniem nowych budynków na terenie Ostrołęki, niebawem powstanie tam stała siedziba firmy "Mienie" Administratorzy Nieruchomości, ułatwiająca kontakt z mieszkańcami tego miasta. 

Firma planuje pozyskać i wykorzystać środki unijne na montaż paneli fotowoltaicznych na budynkach, co przyczyni się do  obniżenia kosztów energii elektrycznej oraz wesprze ochronę środowiska. Pojawią się również rozwiązania, które wychodzą na przeciw potrzebom mieszkańców korzystających z sieci -  firma w kwietniu 2020 roku uruchomi dostęp do platformy internetowej, która po zalogowaniu na indywidualne konto pozwala na wgląd do istotnych danych, np,  rozliczeń, stanu rachunków, itp. oraz ułatwia komunikację między mieszkańcami a administratorem.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe