Kronika Województwa Podlaskiego odc. 602 - [VIDEO]

  • 29.01.2020, 12:37 (aktualizacja 29.01.2020, 15:07)
  • Tylko dobre informacje
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 602 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie podlaskim.

Pożegnanie Biskupa Stanisława Stefanka 

23 stycznia w Łomży odbyły się uroczystości pogrzebowe Biskupa Stanisława Stefanka. Biskupa diecezjalnego i biskupa seniora diecezji łomżyńskiej. Duchowny spoczął w XVI-wiecznej katedrze Św. Michała Archanioła w Łomży w krypcie biskupów łomżyńskich pod kaplicą z obrazem Matki Bożej Pięknej Miłości. Biskupa Stanisława Stefanka wspominał m.in. Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego. 

 

Dofinansowanie działań Fundacji Dialog

Milion 900 tysięcy złotych dofinansowania z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 otrzyma Fundacja Dialog na pomoc w integracji społecznej mieszkańców Białegostoku oraz powiatu białostockiego.  

Festiwal Literacki w Książnicy Podlaskiej 

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Literackiego "Autorzy i Książki Podlaskie Podsumowanie". W programie m.in. spotkanie z pisarzami, poetami, warsztaty, prezentacje i wystawy.  

 

Studniówka w Łomżyńskiej Wecie 

Styczeń i Luty to czas balów studniówkowych. W jednej ze studniówek, zorganizowanej przez Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży wziął udział Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego. 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe