Ta marka wiele znaczy

  • 01.02.2020, 09:03 (aktualizacja 01.02.2020, 09:06)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Ta marka wiele znaczy Wrota Podlasia
Zgłoszenia 207 kandydatów do Nagrody Podlaska Marka Roku otrzymali organizatorzy, czyli Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Już po raz szesnasty odbędzie się wybór najlepszych, najbardziej prestiżowych i interesujących w regionie produktów. O tytuł Podlaskiej Marki walka odbywa się w dziewięciu kategoriach: Produkt Spożywczy, Produkt Użytkowy, Inwestycja, Odkrycie, Wydarzenie, Kultura, Społeczeństwo oraz w dwóch, debiutujących w tym roku, kategoriach tematycznych: Biznes i Projekt 4.0.

Jak informuje portal Wrota Podlasia, najwięcej, bo aż 42 kandydatury, zgłoszono w kategorii Produkt Spożywczy. Po 30 zgłoszeń - w kategoriach Kultura i Społeczeństwo. Łącznie, w dziewięciu kategoriach znalazło się 207 kandydatów do Nagrody Podlaska Marka za rok 2019.

Wśród propozycji są m.in. regionalne wyroby wędliniarskie, słodkości i napitki, innowacyjne wyroby przemysłowe, instytucje kultury, koncerty, spektakle, przedsięwzięcia prozdrowotne, projekty edukacyjne, a nawet koła gospodyń wiejskich.

Wśród zgłoszeń w różnych kategoriach znajdujemy sporo łomżyńskich śladów. Do rywalizacji stają m. in. OSM Piątnica z całą seria swoich wyrobów, firmy  Uni Glass i Bona, samorząd Łomży z całą serią inicjatyw: od Aniołów Biznesu po szczepienia dla seniorów, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych  w Łomży z m. in. Gościńcem Łomżyńskim, Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża, a także sołtys Miastkowa. Trzymamy kciuki.    

Tegoroczna Podlaska Marka została rozszerzona o dwie nowe kategorie tematyczne. To Biznes i Projekt 4. 0. O nagrodę w pierwszej z tych kategorii powalczy 18 kandydatów. Natomiast w Projekcie 4.0 zwycięzca zostanie wybrany spośród 13 zgłoszonych.

***

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 2004 r. przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów.

W ciągu kilkunastu lat o nagrodę rywalizowało łącznie kilkaset produktów, które do dzisiaj, dzięki obecności na rynku i swojej doskonałej jakości, przyczyniają się do promocji Podlaskiego w kraju i poza granicami Polski. Wśród laureatów znajdują się zarówno produkty dużych podlaskich przedsiębiorstw, takich jak np.: Mlekovita, Mlekpol, Pronar, ale również drobnych producentów, kultywujących tradycje dziedzictwa kulturowego regionu.

Podlaska Marka to przegląd nowych rozwiązań, trendów, smaków. To ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwycało i zaskakiwało. W tym roku Podlaska Marka będzie bardziej otwarta na głos producentów i mieszkańców regionu – na Twój głos. Każdy może zgłosić swojego kandydata do Podlaskiej Marki.

Laureatów wskazują – niezależnie od siebie – kapituła nagrody, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki (wyłaniająca siedmiu nagrodzonych) oraz internauci, wybierający jednego zwycięzcę.

Udział w Podlaskiej Marce to same korzyści – szerokie zainteresowanie konsumentów i mediów, nagrody finansowe, możliwość wykorzystywania logo nagrody oraz spotów promujących zwycięzców w akcjach reklamowych, ale przede wszystkim wzmocnienie prestiżu, dzięki możliwości dołączenia do zupełnie wyjątkowego grona – najlepszych podlaskich produktów.

Zapraszamy do wspólnego wyłaniania Podlaskich Marek. Wspólnie pokażmy światu to, co jest w Podlaskim najlepsze! - zachęcają władze województwa.

 

PODLASKA MARKA 2019 – Zgłoszenia

Kategoria PRODUKT SPOŻYWCZY (42 zgłoszenia):

  1. Pigwoniada – Gospodarstwo rolne Radosław Poślednik Świat Pigwowca – Beata Poślednik,
  2. Ser Olszański – Olszański Smak – Oksana Tomaszewska
  3. Ogórki kiszone domowe – Firma „Jackiewicz J” Jarosław Jackiewicz
  4. Woda Krynka – Krynka sp. z o.o.
  5. Wyroby cukiernicze – Cukiernia „Kryszeń”
  6. Pierniki z Podlasia – Pierniki z Podlasia Sp. z o.o. non profit
  7. Dobrowodzki korowaj weselny – Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrowodzie/wieś Dobrowoda
  8. Manty tatarskie – Tatarska Jurta – Dżenneta Bogdanowicz
  9. Herbatki na patyku – Mirosław Angielczyk Dary Natury
  10. Produkt lokalny: miód z Podlasia – Podlaski Związek Pszczelarzy w Białymstoku
  11. Napój na bazie miodu „Zbicień” – Augustowska Miodosytnia
  12. Pierogi Wigierskie – Teresa Biziewska
  13. Produkty OSM Piątnica w linii BIO – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy
  14. Miód runo leśne, wrzosowy – Pasiecznik Sokólski
  15. Maslove – Maslove Maciej Basiński
  16. Naturalny chleb bezglutenowy 600 g – Zdrowa Micha certyfikowana piekarnia bezglutenowa
  17. Olej rzepakowy tłoczony na zimno – PPHU Jolanta Rudziewicz
  18. Twaróg wiejski 250 g – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy
  19. Kwiaty jadalne LoveNature – Love Nature
  20. Sękacz bezglutenowy – Manufaktura bezglutenowych sękaczy Agnieszka Degutis
  21. Kiełbasa „Kniejówka” – Mięsny Zakątek Błażej, Fabian Niemyjscy s.c.
  22. Produkty Pszczele – Pasieka Nad Narwią Krzysztof Młodzianowski
  23. Jogurt Piątuś – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica
  24. Wędliny dojrzewające- litewskie – Meat Food Poland Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Norbert Zdancewicz
  25. Wędliny suche – Meat Food Poland Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Norbert Zdancewicz
  26. Matecznik – Tradycyjne produkty z Puszczy Białowieskiej – Constans Group Sp. z o.o.
  27. Marcinek – Piekarnia Żubrówka Bisontes Group sp. z o.o.
  28. Chleb swojski – Piekarnia Żubrówka Bisontes Group sp. z o.o.
  29. Kindziuk – ZMB Białystok
  30. Trawa żubrowa – Zoja Kowalczuk
  31. Kartacze – Restauracja „Pod Jelonkiem” Maria Juśkiewicz, Jeleniewo
  32. Piwo prosto z Podlasia Janusz Moczywąs – Browar Waszczukowe
  33. Sery dojrzewające – Sery z Puszczy Białowieskiej Adam Lewczuk
  34. Sery z Puszczy Białowieskiej – Serowarnia Sery z Puszczy Białowieskiej
  35. Naturalne nalewki – Old Polish Vodka
  36. Woda mineralna Augustowianka – Augustowianka sp. z o.o.
  37. Woda miejska Augustów – Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Sp. z o.o. w Augustowie
  38. Cydr Podlaski – Cydr Podlaski Piotrek Marzęcki i Marcin Seliwoniuk
  39. Miody Pitne – Augustowska Miodosytnia
  40. Wino gronowe wytrawne białe, różowe, czerwone – „Winnica Korol” Korol Mikołaj
  41. Wypieki z Ejszeryszek – Zakład Ciastkarski Celina Benedykta Glińska
  42. Miód z borówki amerykańskiej Łakocie Natury – Łakocie Natury – Pasieka Wasilków s.c. E. i A. Semeniuk

 

Kategoria PRODUKT UŻYTKOWY (22 zgłoszenia):

  1. Naturalne kosmetyki mydlarni Cztery Szpaki – Mydlarnia Cztery Szpaki
  2. Artystyczne przedmioty użytkowe – lampy, statuetki, rzeźby – Bondarowski Eliza i Krzysztof Bondaruk
  3. Bogdański Bilard / Stoły bilardowe – jedyny dystrybutor w woj. podlaskim – Bogdański Invest Media Bożysław Bogdański
  4. Moja Makutra – Garnki to my – Joanna Manoś – Uhowo
  5. Drzwi ocieplone na MAXA do domu energooszczędnego – Zakład Stolarski Sylwester Nicewicz
  6. Szampon do włosów w kostce – Mydlarnia Cztery Szpaki
  7. Księgarnia internetowa ”Tania książka” – Glosel sp. z o.o. sp.k.
  8. Dekoracyjne szkło kolorowe i laminowane – UniGlass Polska sp. z o.o.
  9. Woreczki wielorazowego użytku – Vielo Agnieszka Siwicka
  10. Sklejka – Zakłady Przemysłu Sklejek Biaform s.a.
  11. Program video ”Tyle do odkrycia” – BIA24 sp. z o.o.
  12. Biżuteria ręcznie szyta techniką haftu sutaszowego – Sroka Projekt Jolanta Polowczyk
  13. Let’s shine Primacol Decorative – Unicell Poland Sp. z o.o.
  14. Meble loftowe LOV – Malow sp. z o.o.
  15. AIMCONTROLLERS – personalizowane kontrolery do konsol do gier Ps4 oraz XboxOne – Aimlimitless sp. z o.o. sp.k
  16. Akcesoria do łodzi – Kotniz sp. z o.o. sp.k.
  17. Kolekcja ODIS – Górna Półka Kamil Zieliński
  18. IDEA – system sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa – Alex sp. z o.o.
  19. Innowacyjna toaleta bez systemu podtynkowego – Marek Krzysztof Maksymowicz
  20. Dwuwałowy rozdrabniacz wolnoobrotowy MRW 2.1010 – Pronar sp. z o.o
  21. “Iluminacje” – Artur Grycuk
  22. Tkanina dwuosnowowa – Bernarda Rość – Twórczyni ludowa, tkaczka dywanów dwuosnowowych

 

Kategoria INWESTYCJA (12 zgłoszeń):

  1. Hala sportowo-widowiskowo Suwałki Arena – Miasto Suwałki
  2. Izba Tkactwa Dwuosnowowego w Janowie – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Janowie
  3. Miejsce straceń z 1863 roku zwane Szubienicą – Gmina Choroszcz
  4. Baza treningowa Jagiellonii Białystok – Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna
  5. Gościniec Folwark Nadawki – Casablanca Catering sp. z o.o.
  6. Baza Sportów Wodnych – Gmina Miasto Augustów
  7. Budowa nowoczesnego Centrum Usług Logistycznych wraz z Intermodalnym Terminalem Kontenerowym – Kontrast Intermodal „KONTRAST” KRZYSZTOF KOC
  8. Trasa Niepodległości w Białymstoku – Miasto Białystok
  9. Rodzinna Strefa Zabaw przy Hajnowskim Domu Kultury – Gmina Miejska Hajnówka
  10. Budowa Budynku Szpitala (w ramach rozbudowy istniejącego), w zakresie Bloku Operacyjnego, Oddziału Chirurgicznego, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii – OAIT, Centralnej Sterylizatorni i Pracowni Endoskopii – Powiat Białostocki
  11. Enklawa Białowieska – Enklawa Białowieska
  12. Ścieżka Przyrodniczo-Edukacyjna „Judzianka” – Gmina Miejska Hajnówka

 

Kategoria ODKRYCIE (14 zgłoszeń):

  1. Mindhand Bioniczna proteza ręki – Mindhand sp. z o.o.
  2. AgroArt – Instytut Teatru Przedmiotu
  3. Technologia regeneracji zaworów elektronicznych EGR w silnikach diesla – Zoltan sp. z o.o.
  4. Separatory substancji ropopochodnych – AQT Water s.a.
  5. Mydła z Podlaskich Ziół – Ziołowo i Zdrowo Robert Krupiński
  6. Stowarzyszenie Białostocka Akademia Musicalowa – Dorota Krukowska, Bartłomiej Łochnicki
  7. Pieprz z trawy żubrowej – PUH „Drozd 2” Zoja Kowalczuk
  8. Portal Regionalny PODLASKIE24.PL – OKO Małgorzata Kotarska-Ołdakowska
  9. Ekstrakt z grzyba sromotnika smrodliwego i jego właściwości przyspieszające gojenie się ran różnego pochodzenia, w tym trudno gojących się – Instytut Biotechnogii i Badań Medycznych Biolamed sp. z o.o.
  10. Hydrożel zawierający wyciąg z miodownika melisowatego przyspieszający gojenie się ran różnego pochodzenia, w tym trudno gojących się Instytut Badawczy Innowacyjno Rozwojowy Biotomed sp. z o.o.
  11. Badania nad aktywnością biologiczną grzybów nadrzewnych Puszczy Białowieskiej – Politechnika Białostocka oraz Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  12. Dotyk Natury Day Spa – Dotyk Natury Day Spa w Hajnówce
  13. www.PuszczaBialowieskaTV.pl – FederacjaZielonych.pl
  14. Apiinhalatorium Łakocie Natury – Łakocie Natury – Pasieka Wasilków s.c. E. i A. Semeniuk

 

Kategoria WYDARZENIE (26 zgłoszeń):

  1. PKO Białystok Półmaraton – Fundacja Białystok Biega
  2. Charytatywny Koncert Świąteczny – Charytatywny Koncert Świąteczny
  3. Podlaskie Śniadanie Mistrzów – Joanna Kozłowska i Jacek Dowgiert
  4. Międzynarodowy Festiwal Folkloru ”Podlaskie Spotkania” – Stowarzyszenie Artystyczne „Skowronki” w Brańsku
  5. Projekt Liderzy Przyszłości – Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
  6. Widowisko historyczne „Dzisiaj ziemia wasza jest wolną” – Muzeum Okręgowe w Suwałkach
  7. Akcja charytatywna „Łańcuch dobra” – Stowarzyszenie „Pro Salute”
  8. Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów „Champions of Illusion” – Impresariat Online Ewa Bałtyk
  9. Festiwal Rock na Bagnie – Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
  10. Spływ kajakowy 500 kajaków – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie
  11. Konkurs gospodarczy Łomżyńskie Anioły Biznesu – Urząd Miejski w Łomży
  12. Mecze Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. – Miasto Suwałki
  13. Akademia Kulinarna Zmokłej Kury – Studio kulinarne Zmokła Kura
  14. Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance – Augustowski Klub Sportowy „Sparta”
  15. Gala Fundacji Naszpikowani – Fundacja Naszpikowani
  16. Festiwal Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza” – Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej, Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze
  17. Konkurs fotograficzny „Podlasie w obiektywie” im. Wiktora Wołkowa – Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce
  18. Wystawa Michała Jackowskiego – Michał Jackowski
  19. Aleja Olimpijczyków w WOSiR Szelment sp. z o.o. – WOSiR Szelment sp. z o.o.
  20. Puchar Polski Nordic Walking w Hajnówce – Powiat Hajnowski
  21. Programistok – Fundacja Instytut Rozwoju Technologii
  22. 18 Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej – First Communications Agnieszka Maliszewska
  23. Festyn „Pożegnanie Lata w Rudzie” – Alicja Sienkiewicz-Dawidowska
  24. Międzynarodowe „Maratony Kresowe” MTB – Fundacja „Maratony Kresowe”
  25. XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo Łomża 2019 – Powiat Łomżyński
  26. www.festiwalzubra.pl – Fundacja Instytut Białowieski

 

Kategoria KULTURA (30 zgłoszeń):

  1. Centrum Trzech Kultur w Suchowoli – Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Suchowoli
  2. Białostocki Teatr Lalek – Białostocki Teatr Lalek
  3. Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Skowronki z Brańska– Stowarzyszenie Artystyczne „Skowronki” w Brańsku
  4. Platforma Talent Bunch – Adam Bartoszewicz
  5. Działalność na rzecz upowszechniania historii i kultury północnej części województwa podlaskiego – Augustowsko-Suwalskie Towarzystwo Naukowe
  6. Podlasie SlowFest – Stowarzyszenie Dalapenia
  7. Muzeum na Węglowej – Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki Moto-Retro
  8. Radio JARD 89,2 FM Białystok / 95,5 FM Bielsk Podlaski / 90,1 FM Ełk (Koncesja KRRiT Nr 069/K/2011-R) – „JARD” Dziemian i Wspólnicy Spółka Jawna
  9. Impresariat Online – Ewa Bałtyk
  10. Rock na Bagnie – Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
  11. Seria książek dla dzieci ”Żubr Pompik” – Tomasz Samojlik
  12. Zespół Czeremszyna – Zespół Czeremszyna, Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej
  13. Wszystko Widzę jako Sztukę. Wystawa dla dzieci – Galeria Arsenał
  14. Augustowski Uliczny Go Teatr – Stowarzyszenie GOA w Augustowie
  15. Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce – Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce
  16. Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Podlaskie Spotkania” – Stowarzyszenie Artystyczne ,,Skowronki”
  17. Akademicka Rozgłośnia Radiowa Politechniki Białostockiej „Radio Akadera” – Politechnika Białostocka
  18. Spektakl ”Hobbit” – Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku
  19. Ścieżka historyczna „Spacer w przeszłość Pałacu Branickich w Białymstoku” – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  20. „iSztuka – Edukacja Kulturalna dla Wszystkich” – Fundacja Audiodeskrypcja
  21. Zespół Harmonica – Zespół Harmonica
  22. Tkanina dwuosnowowa – Bernarda Rość
  23. Festyn „Pożegnanie Lata w Rudzie” – Alicja Sienkiewicz-Dawidowska
  24. Hajnowskie ”Historie utkane z nici” – Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
  25. Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży – Miasto Łomża
  26. Widowisko taneczno-muzyczne „Opowieść ze Śnieżnej Krainy” – Suwalski Ośrodek Kultury
  27. Gościniec Łomżyński – „Zasmakuj w Łomży” – Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Prezydent Miasta Łomża
  28. Widowisko „Dziewczynka z zapałkami” – Białostocka Akademia Musicalowa
  29. www.koncerty.bialystok.pl – Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych przez Urząd Miasta w Białymstoku
  30. Muzyka Mistrzów Baroku – cykl koncertów – Fundacja Pro Anima

 

Kategoria SPOŁECZEŃSTWO (30 zgłoszeń):

  1. Przedsięwzięcia survivalowo-rekreacyjne – Skaut organizator imprez firmowych
  2. Caritas Archidiecezji Białostockiej – Caritas Archidiecezji Białostockiej
  3. Aktywnie w Mieście – Fundacja Aktywnie w Mieście
  4. Doroczna edukacyjno-charytatywna ogólnopolska akcja „Tulipany mocy” – Stowarzyszenie „Pro Salute”
  5. Akcja „Kwitnące serca” – Stowarzyszenie „Pro Salute”
  6. Pierniki z Podlasia – Pierniki z Podlasia Sp. z o. o.
  7. Czwartkowe Obiady u Diabetyków – Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki w Białymstoku
  8. Białostocka Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem i Zespołem Aspergera – Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku
  9. Centrum Nauczania Języków Obcych London Academy – London Academy
  10. Sołtys wsi Miastkowo – Sołtys wsi Miastkowo
  11. Śniadania biznesowe w Łomży – Urząd Miejski w Łomży
  12. Miejski Klub Sportowy (MKS) Ślepsk-Malow-Suwałki sp. z o.o. – Miasto Suwałki
  13. Społeczność lokalna – Klub Wolontariusza ,,Bohaterowie Codzienności”
  14. Wypożyczalnia aut – East rent
  15. KurierSuwalski.pl – KurierSuwalski.pl
  16. Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach „Łapiczanki” – Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach
  17. Plac Zabaw połączony z placem rekreacyjnym „Pod chmurką” – Sołectwo Jurasze
  18. Miejski Portal Informacyjny BIA24.pl – BIA.24
  19. Fundacja Audiodeskrypcja – Fundacja Audiodeskrypcja
  20. Molecular – innowacyjna platforma do wykrywania czerniaka – OWL LOT sp. zo.o.
  21. Festyn „Pożegnanie Lata w Rudzie” – Alicja Sienkiewicz – Dawidowska
  22. Hajnowskie Spotkania Filmowe – Stowarzyszenie Metamorphosis
  23. Działalność na rzecz dzieci ze spektrum autyzmu – Fundacja Rozwoju Sportu i Rehabilitacji
  24. Fundacja Pomóż IM – Fundacja Pomóż IM
  25. Podlaski Uniwersytet Dziecięcy (PUD) – Politechnika Białostocka
  26. Samorządowe becikowe – Urząd Miejski w Łomży, Prezydent Miasta Łomży dr Mariusz Chrzanowski
  27. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku – Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Przemysłowe LECH Spółka z o.o. w Białymstoku
  28. Szczepienia ochronne dla mieszkańców Łomży po 60 roku życia na lata 2019 – 2020 – Urząd Miejski w Łomży, Prezydent Miasta Łomży dr Mariusz Chrzanowski
  29. Podlaska Księga Kobiet – Kobiety znane i nieznane – Stowarzyszenie 100-lecie Kobiet
  30. www.i.bialystok.pl – Stowarzyszenie Innowacyjny Białystok

 

Kategoria BIZNES (18 zgłoszeń):

  1. Pomaganie z uśmiechem- działania edukacyjne na rzecz zdrowia i akcje społeczne – Karedent Kamil Chorąży, Sławomir Ławicki Sp.j.
  2. Implanty chm – ChM sp. z o.o.
  3. Mydlarnia Cztery Szpaki – 4szpaki sp. z o.o. sp. k.
  4. Mirosław Angielczyk – Mirosław Angielczyk Dary Natury
  5. Zakłady Spożywcze „BONA” sp. z o.o. – Zakłady Spożywcze „BONA” sp. z o.o.
  6. Grupa Chorten za mocne wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych – Grupa Chorten
  7. Regionalna wypożyczalnia aut – East rent
  8. Pronar Sp. z o.o. – Pronar Sp. z o.o.
  9. Inspirowanie oraz aktywny udział w przemianach gospodarczych i społecznych województwa podlaskiego – Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A w Suwałkach
  10. Centrum Zdrowego Snu ”Zdrowe Meble” – Emmanuel Adam Mazalewski
  11. TenderHut s.a. – TenderHut s.a.
  12. Unicell Poland sp. z o.o. – Unicell Poland sp. z o.o.
  13. Polska Izba Mleka – Polska Izba Mleka
  14. Linere – Beton Architektoniczny – Linare Kamil Andrejuk
  15. Usługi chmury obliczeniowej – One Step Cloud – Intratel Sp. z o.o.
  16. Klaster Obróbki Metali – Centrum Promocji Innowacji I Rozwoju – koordynator Klastra Obróbki Metali
  17. T-Matic Grupa Computer Plus sp. z o.o. – T-Matic Grupa Computer Plus sp. z o.o.
  18. www.przygodypodroze.pl – www.przygodypodroze.pl

 

Kategoria Projekt 4.0 (13 zgłoszeń):

  1. iAutomatyka portal branżowy – iAutomatyka
  2. Nemitech sp. z o.o. – Nemitech Sp. z o.o.
  3. LogMap – LogMap Roland Prusinowski
  4. Studia dualne na Politechnice Białostockiej – Politechnika Białostocka
  5. Robot ogrodniczy Triffid – White Hill
  6. „Holo4Labs” – Solution4Labs Sp. z o.o.
  7. Projekt „DigiFoF” Digital Design Skills for Factories of the Future – Politechnika Białostocka/ Klaster Obróbki Metali (poprzez partnerstwo z Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju)
  8. Mirosław Angielczyk – Mirosław Angielczyk Dary Natury
  9. Caiote – wysokowydajny silnik do gromadzenia i przetwarzania informacji z modułów IoT w chmurze na potrzeby transformacji przemysłu i rolnictwa 4.0 – Caiote spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  10. Malow 4.0. – Malow sp. z o.o.
  11. Dolina Rolnicza 4.0 – Fundacja Regionalny Ekosystem Innowacji
  12. Aplikacja mobilna Nasz Bank – Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o.
  13. Stworzenie pierwszego w Polsce Centrum Sztucznej Inteligencji w Medycynie w Uniwersytecie Medycznym (C-SIM) w Białymstoku – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe