Kronika Województwa Podlaskiego odc. 603 - [VIDEO]

  • 06.02.2020, 09:42 (aktualizacja 06.02.2020, 10:40)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 603 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie podlaskim.

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego, podsumował ubiegłoroczne działania promujące nasz region. Łącznie na koncerty, wydarzenia sportowe i gospodarcze oraz kulturę samorząd wydał ponad 5,7 mln zł.

 

DOFINANSOWANIE PROJEKTÓW REWITALIZACYJNYCH

Ponad 53 miliony złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego przeznaczonych zostanie na rewitalizację budynków i miejsc w 13 miastach i gminach regionu. Symboliczne czeki na ten cel przekazał beneficjentom marszałek Artur Kosicki, wicemarszałek Marek Olbryś oraz Wiesława Burnos i Marek Malinowski, członkowie zarządu województwa podlaskiego. W spotkaniu uczestniczył również radny wojewódzki Paweł Wnukowski.  

 

 

DOFINANSOWANIE PROJEKTÓW Z ZAKRESU GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego odbyło się uroczyste wręczenie kolejnych czeków na dofinansowanie projektów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Łącznie ponad 15 mln zł dofinansowania otrzyma 15 beneficjentów. Dofinansowanie pochodzi z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. 

 

KARNAWAŁ DANCE FEST 2020

Setki tancerzy z całej Polski - dzieci, dorośli, debiutanci i doświadczeni artyści. Najlepsze premierowe choreografie, doskonała muzyka i mnóstwo dobrej zabawy. Oto Karnawał Dance Fest, zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe