Złoci tancerze z „B.K.Step”

  • 11.02.2020, 09:46
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Złoci tancerze z „B.K.Step”
Tancerze Hip Hop uczestniczyli w 28. edycji Karnawał Dance Fest w Białymstoku, w której wzięło udział około 700 zawodników z całego kraju: dzieci i dorośli, oświadczeni artyści i debiutanci. - informuje Marek Kisiel, twórca „B.K.Step”.

W eliminacjach, spośród 66 prezentacji, jury wybrało 36, które przeszły do drugiego etapu. Koncert galowy odbył się w niedzielę w przepięknym gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. Łomżyńska grupa B.K.Team pod kierunkiem Marka Kisiela okazała się bezkonkurencyjna w kategorii Street Dance powyżej 16 lat.

Natomiast w sobotę w Warszawie odbył się turniej Youngbloods Arena skierowany do młodszych tancerzy breakdance z całej Polski. Po kwalifikacjach do walk pucharowych stanęło 8 tancerzy z Łomży, którzy na co dzień trenują pod okiem Kacpra Zientalskiego i Macieja Brzostowskiego. Dwoje z nich pokazało pazur zdobywając pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Kategoria do 11 lat: 1 miejsce -  Szymon Dmoch;  4  - Justyna Dudas,  TOP 8 - Bartosz Jastrzębski; TOP 16 - Oliwia Gryglik, Remigiusz Januszewski i Olivier Frankowski.

Kategoria powyżej 11 lat:1 miejsce - Wiktor Sekściński, TOP 16 - Dominik Sejnowski.

- Cieszymy się z rozwoju naszych podopiecznych – mówią trenerzy Studia.  - Pasja, którą ich zaraziliśmy daje nam ogromną satysfakcję i dumę z osiąganych rezultatów. Dzięki temu widzimy, że zarówno nasza jak i ich praca nie idą na marne. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe