W Zambrowie dobudują brakującą część obwodnicy miasta [VIDEO]

  • 11.02.2020, 15:00 (aktualizacja 11.02.2020, 15:36)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
W Zambrowie dobudują brakującą część obwodnicy miasta [VIDEO]
Zambrów znalazł się na rządowej liście "Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020 - 2030". O szczegółach realizacji projektu na konferencji prasowej poinformowali parlamentarzyści - poseł Lech Antoni Kołakowski i senator Marek Komorowski. Podczas spotkania obecny był także burmistrz Kazimierz Dąbrowski, który od lat zabiega o dokończenie budowy obwodnicy. Konferencja prasowa została zorganizowana w pobliżu ronda umożliwiającego bezkolizyjne połączenie nowej części obwodnicy z drogą Warszawa - Białystok.

Warto przypomnieć, iż w 2012 roku została oddana część obwodnicy Zambrowa, stanowiącej fragment drogi ekspresowej Warszawa - Białystok.  Dotychczas nie został zrealizowany projekt połączenia obwodnicą dróg prowadzących z Łomży w kierunku Sokołowa Podlaskiego oraz Wysokiego Mazowieckiego. Z tego powodu cały ruch samochodów ciężarowych odbywa się przez centrum Zambrowa. 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe