Pierwsze spotkanie pretendentek do tytułu najpiękniejszej [FOTO]

  • 11.02.2020, 13:24 (aktualizacja 11.02.2020, 13:30)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Pierwsze spotkanie pretendentek do tytułu najpiękniejszej [FOTO] Paweł Wądołowski
W restauracji Labirynt w Łomży odbyło się pierwsze spotkanie kandydatek do tytułu Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 oraz Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020.

Podczas cztero-godzinnego spotkania kandydatki podpisały umowy, otrzymały wytyczne od fotografa konkursu - Pawła Wądołowskiego w zakresie publikacji treści i zdjęć w social mediach, a także poznały pierwsze kroki choreograficzne, które zaprezentowała choreograf konkursu, Marzanna Rutkowska, pracująca z organizatorem konkursu od pierwszej jego edycji.

Młodszej grupie (nastolatkom) na spotkaniu towarzyszyli rodzice. W najbliższy weekend odbędzie się kolejna próba choreograficzna. Grupę 32. finalistek pod kątem układania harmonogramu prób, planowania przymiarek oraz nadzorowania prac z ich udziałem przez cały okres przygotowań, poprowadzi koordynator projektu Karolina Rafałowska.

Gala finałowa piątej edycji konkursu, odbędzie się w sobotę 25 kwietnia 2020 roku. Uroczystość poprowadzą Miss Polski 2016 - Kamila Świerc oraz dziennikarz i podróżnik - Bartek Osumek.

Na widzów, którzy będą z organizatorami tego dnia, czeka wiele niespodzianek!


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe