Kronika Województwa Podlaskiego odc. 604 - [VIDEO]

  • 12.02.2020, 14:50 (aktualizacja 12.02.2020, 15:00)
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 604 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie podlaskim.

DYSKUSJA O PLANACH INWESTYCYJNYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Inwestycje zrealizowane w Stawiskach przy wsparciu Samorządu Województwa Podlaskiego oraz Regionalny Program Operacyjny w nowej perspektywie finansowej to główne tematy spotkania, w którym wziął udział marszałek Artur Kosicki, wicemarszałek Marek Olbryś oraz przedstawiciele m. in. władz samorządowych Stawisk, Jedwabnego i Kolna.

 

PODLASKI INSTYTUT KULTURY

Od 1 lutego mocą uchwały Sejmiku Województwa Podlaskiego Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku nosi nazwę Podlaski Instytut Kultury. W konferencji poświęconej zmianie nazwy uczestniczył między innymi Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego, który symbolicznie przykręcił tabliczkę z nową nazwą instytucji. 

 

PROMOCJA KUCHNI REGIONALNEJ

Wykorzystanie lokalnych tradycyjnych produktów to jedno z najważniejszych kryteriów wyboru obsługi cateringowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Informacja o rozstrzygnięciu przetargu podana została podczas wyjątkowej konferencji prasowej. Jej uczestnicy siedzieli przy stole zastawionym podlaskimi przysmakami.  

 

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe