Z medalami do Łomży

  • 24.02.2020, 10:00 (aktualizacja 24.02.2020, 10:37)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Z medalami do Łomży
Już poraz kolejny odbyły się mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu 2020. X edycja okazała się szczęśliwa dla zawodników Fight Club Łomża, którzy wrócili do Łomży z medalami.

Sporty walki są coraz bardziej popularną dyscypliną w Polsce, czego dowodem była gala w Luboniu. Impreza odbyła się w dniach 22-23 lutego, a towarzyszyło jej wiele interesujących pojedynków.

Zawodnicy z Fight Club Łomża godnie reprezentowali nasze miasto. Ukoronowaniem śwetnej postawy były 3 zdobyte medale. Z dobrej strony pokazał się Norbert Batogowski, który walczyl w najbardziej obsadzonej kategorii adult białe pasy do 97,5 kg. Zawodnik stoczył 3 walki, odpadając dopiero w półfinale i zajmując ostatecznie 3 miejsce.

Dominika Steczkowska, w swoim debiucie w kategorii seniorek białe pasy do 66,5 kg, pozazdrościła swojemu klubowemu koledze dobrej postawy i także zajęła 3 miejsce, sprawiając tym samym niemałe zaskoczenie.

Równie ciekawie było w kategorii 4-6 lat do 19 kg. Reprezentująca łomżyński klub Oliwia Zorczykowska w swojej pierwszej walce w życiu, pokonała przeciwniczkę i pewna siebie zadeklarowałą, iż chce i liczy na dużo więcej.

Natomiast Hubert Sulewski poraz pierwszy wystartował w kategorii adult purpurowe pasy do 73,5 kg. Jednakże po wyrównanej i zaciętej walce, decyzją sędziów odpadł po swojej drugiej walce.

Gratulujemy sukcesów oraz życzymy powodzenia.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe